אאוצ': כוכבי התכנית הפלילו עצמם בשידור חי

3 עצמאיים תושבי חולון נעצרו בחשד להפקת חשבוניות פקטיביות לצרכי העלמת מס. המעשים תועדו בשידור חי

כוכבי התכנית "יצאת צדיק", שיצאו במספר עונות "לא צדיקים", לאחר גבו סכומים מופרזים על פעולות לא נצרכות, נעצרו אמש על ידי חוקרי פקיד שומה חקירות ת"א, בחשד כי הם מעלימים הכנסות באמצעות הפקת חשבוניות על שמות בדויים במטרה להתחמק ממס.

שלושת העצורים הם אשר הביאור, אריאל ברוכים ורן לחיאני, כולם תושבי חולון נעצרו בעקבות מידע שהתקבל ביחידת חקירות מס הכנסה ת"א והמרכז, לפיו השלושה מסרבים להוציא ללקוחות חשבוניות או קבלות עבור עבודות אינסטלציה שביצעו. במסגרת חקירה סמויה שנפתחה בנושא, עלה גם שמם בהקשר של תכנית הטלוויזיה 'יצאת צדיק', בהנחייתו של חיים הכט, בה צולמו בשתי עונות כאשר הם מספקים חשבוניות עם השם "ישראל לבשטיין", כשבפועל מס' ת.ז וטלפון של רן לחיאני הם אלו שנרשמו עליהן.

אתמול הפכה החקירה לגלויה כנגד החשודים, במהלכה נערכו חיפושים ונתפשו חומרים שונים, והחשודים הובאו לחקירה.

מהבקשה להארכת מעצרם של החשודים, עולה כי לחיאני הודה בחקירה כי הוא אותו "ישראל לבשטיין" וכי הצ'קים אותם הוא מקבל מופקדים בחשבונו העסקי בבנק הפועלים. לאחר מכן, צוין בבקשה, הוא שינה את גרסתו והחליט לשמור על זכות השתיקה. עוד צוין בבקשת המעצר, כי אריאל ברוכים הודה בחקירתו כי אין אדם שקוראים לו ישראל לבשטיין, וכי הם עושים שימוש בשם זה על מנת שלא יוכלו לאתרם במידה וירצו לתבוע אותם; על כן, כך עלה מן החקירה, השלושה נוהגים לפרסם את עצמם באמצעות הפצת מגנטים עם שמות בדויים.

מעצרם של שניים מהחשודים – הביאור ולחיאני – הוארך בשלושה ימים בבית משפט השלום בתל-אביב יפו, כאשר השלישי ממתין לחוות דעת בעניינו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.