הבדרן החרדי אבא טורצקי לועג ל'ריקי כהן' מחדרה: מבין את הקשיים שלך

הרב טורצקי על ריקי כהן: יציאה לחו"ל פעם בשנתיים זה דבר שקשה לעכל
סערת ריקי כהן: גם הבדחן החרדי אבא טורקצי מתייחס לפרשת ריקי כהן בפינתו הקבועה ברדיו "קול חי", בתוכנית "שיחת היום" עם הרב הורביץ, פנה הרב טורצקי לגברת ריקי כהן והתנצל על שזלזל בה. הוא התנצל על כך שאולי משכורת של 20,000 ₪ זה לא באמת כזה הרבה, על כך שהיא יוצאת לחו"ל רק פעם בשנתיים, על כך שהיא אינה יודעת אילו מבין הגבינות המחוררות היא יכולה לקנות ועל כל כך שאינה מצליחה להחליט האם כדאי לתדלק בתדלוק עצמי

במהלך התוכנית "שיחת היום" עם הרב חיים הורביץ ששודרה היום (ה') ברדיו "קול חי", התארח הרב אבא טורצקי בפינתו הקבועה והקריא מכתב הפונה לגברת ריקי כהן.
במכתב מתנצל הרב טורצקי על שפגע וזלזל בגברת כהן ביום השידורים הקודם ואמר: "גברת ריקי כהן היקרה אני מבקש סליחה אם פגעתי חלילה בכבודך, אם נשמע מדברי איזו נימת זלזול. אני מבין את ליבך, זו לא חכמה לגעת ולדבר ולזלזל באותם אנשים שאין להם, ואת גברת ריקי כהן על המשכורת הקטנה והמצומצמת והמצומקת שלך של 20,000 ₪ העזתי עוד לעמוד ולדבר ולפגוע.
"לא די בכך שכל כך קשה עליך החיים, לא דיי בכך שהינך מרוויחה כל כך מעט, רק 20,000 ₪. לא די בכך שאת בקושי מספיקה לצאת פעם בשנתיים לחוץ לארץ שזה לשעצמו משהו שמאוד קשה לעיכול. איך זה אפשר להישאר במדינה של יאיר לפיד כל כך הרבה זמן בלי לצאת לחוץ לארץ.
"את באמת לא יודעת מה לעשות קודם, האם לקנות לחם או נביעות. האם לקנות דלק של 98 אוקטן או של 95. האם בתדלוק עצמי או בתדלוק על ידי המתדלק. והספקות האלה בגלל המחסור שלך בכסף, הוא אוכל אותך מבפנים. את לא יכולה להחליט אם זו גבינת חרמון או גבינה צרפתית מחוררת אחרת. וההחלטות האלה קשות.
"לדעת אם להיכנס לסופר פארם או ניו פארם ולהחליט בין קרם של 250 ₪ לקרם של 270 ₪ זה לחות אחרת וספיגה אחרת. ואישה כמו ריקי כהן שצריכה להתמודד עם השאלות הקשות האלה.
"אני רוצה לומר לך שתחשבי ריקי שגם את זה אין להם. ולא רק את זה, גם לא חצי ולא מתקרב לרבע. ואם תתחילי לחשוב שגם לשני אין אז אולי בימים האלה שצריכים לחלוק כבוד אחד לשני אולי נראה קצת אחרת. אבל לצערי לא את מבינה את זה ולא שר האוצר היהיר שלך מבין את זה."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.