אבוטבול לבנט: "אל תגרור את כולנו לחזית מסוכנת"

"נדהמתי לגלות כי החלטת להציב את בית שמש בראש החזית", במילים אלו  כותב היום ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול, לשר הכלכלה ויו"ר 'הבית היהודי' מר נפתלי בנט, וזאת בעקבות הודעה שפרסם השר, בה כתב "זו ההזדמנות האחרונה לבית שמש, להיות או לחדול. אין עוד קרב משמעותי כמו הקרב על בית שמש במערכת הבחירות המוניציפלית הקרובה".

לדברי ראש עיריית בית שמש, זכותה של כל מפלגה להעמיד מועמד משלה, אפילו שנים או שלשה, אך עם זאת צריך לזכור כי בית שמש היא עיר שגרים בה אנשים, זו עיר שיש בה מאה אלף תושבים שחיים חיים שלווים ורובם ככולם חיים בהרמוניה ובלי חיכוכים.

"הניסיון להתסיס את הרוחות בבית שמש אינו ראוי ואינו נכון מכל בחינה, וגם אם כבוד השר רוצה לתפוס כותרות, או לנסות להסביר את המהלך התמוה של הדחת גב' עליזה בלוך באמצע המירוץ  שידרדר את המירוץ  לשסע עמוק בקרב רבים מתומכיה, זה עדיין לא מתיר להפוך את בית שמש לזירה של קרבות, ולפעול חלילה לקיטוב בין הציבורים השונים בעיר", אומר ראש העיר.

ראש העיר מבקש להזכיר לכבוד השר נפתלי בנט, כי הציונות הדתית תמיד התהדרה בהיותה גשר בין הציבורים השונים, גורם מאחד ולא מפריד, ולכך חבל שבלהט הרוחות שכח כבוד את השר את מיקומה ההיסטורי של תנועתו, והכניס אותה למשבצת לא לה, אולי משבצת של 'יש עתיד', אך לא לתנועה שדוגלת באהבת ישראל.

לעצם הנושא, קורא ראש עיריית בית שמש לשר בנט לערוך דיון אמיתי עם נציגי תנועתו בבית שמש, ולשמוע על הפעילות היפה שנעשתה במהלך השנים בשיתוף פעולה. "אם השר בנט יקרא לחבר מועצת העיר מר ג'קי אדרי, החבר גם בקואליציה וממונה על תחומים חשובים בעירייה, הוא בוודאי ישמע דברים אחרים, כיצד עבדנו ביחד ובהגינות אמיתית בכדי לסייע למוסדות החינוך של הציונות הדתית, וכיצד פעלנו להקמת פרויקטים למגורים עבור צעירי הציונות הדתית ברמב"ש ג' ובשכונת המשקפיים. לכך למרות שאני לא מצפה מהשר בנט להכרת הטוב, טוב לפחות שידע את העובדות לאשורן, ואולי בעקבות זאת ימתן מעט את תגובותיו המתלהמות שאינן מועילות לאיש", אומר אבוטבול.

במטה הבחירות של משה אבוטבול טוענים כי בעקבות השבר שיש במחנה הדתי לאומי בבית שמש, לאחר ההדחה המתוקשרת של גב' עליזה בלוך, ישנם יותר ויותר קבוצות שמגלות עניין בתמיכה במשה אבוטבול לקדנציה נוספת בראשות העיר, אחר והם נואשו מ'הפוליטיקה החדשה' ומתככיה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.