אבוטבול קרא לביבי לפיד ובנט: "עיצרו התערבותכם בעיר" – האזינו

הרב משה אבוטבול תקף אמש (ג) את שר האוצר לפיד ואת נפתלי בנט על שלדבריו התערבו בכל כוחם כדי למנוע ממנו את בחירתו כראש עיר לקדנציה נוספת, "אני קורא ללפיד ובנט עיצרו התערבותכם בעיר, בית שמש לא רוצה התערבות חיצונית, בית שמש אומרת לכם בנט ולפיד עם נציגיו, אתם יכולים לעזור לעיר אבל לא להתערב כי העיר יודעת איך להסתדר גם בלי העזרה שלכם, מסתדרים בלעדיכם, היום רואים כולנו כי כל הדה לגיטימציה הזו לא עמדה במבחן התושב, והתושבים שמכירים אותי יודעים כי פני תמיד לשלום, לפעול מתוך אהבה ואחדות, ולכן שמו בצד את כל ההסתה הפרועה, והוכיחו כי בית שמש בוחרת מאהבה, כן להידברות ולא לשנאה".

אבוטבול הוסיף כי כולם היו עדים בתקופה האחרונה להתקפת כל כלי התקשורת עליו וניסו להשחיר את פניו, "זו העת להפסקת אש, ראיתם כי הדרך הזו לא מקובלת בקרב תושבי העיר ולפיכך באו נפתח דף חדש והתקשורת תתחיל מעתה לחפש את הדברים היפים שיש בעיר. את החיבורים ואת האנשים הנפלאים שלמרות שיש להם דעות שונות, יש להם מטרה אחת לחיות בשלום ובאחווה, יחד כולם כאיש אחד".

יצויין כי היום פורסם כי יש שדורשים לחלק את העיר בעקבות זכייתו של מועמד חרדי לעיר, וכי שר הפנים גדעון סער אמור לבחון את הנושא לעומק, הדרישה כוללת חלוקה של העיר לשתי ערים, בית שמש הישנה ובית שמש החדשה הכוללת את השכונות החרדיות ורמת בית שמש לחרדים.

האזינו לדבריו שנאמרו בטקס חגיגת הניצחון:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.