כשאבוטבול שקד ונאור נפגשו (וידאו)

נשיאת בג"ץ שרת המשפטים איילת שקד סיירו היום בעיר בית שמש וחנכה את בית משפט השלום בעיר. { בית שמש}

נשיאת בית המשפט מרים נאור ושרת המשפטים איילת שקד סיירו היום בעיר בית שמש וחנכה את בית משפט השלום בעיר.

נשיאת בית המשפט העליון מרים נאור גינתה את המתקפה נגד בג"ץ לאחר ביטול מתווה הגז ואמרה כי היא אינה ראויה במדינה דמוקרטית. "הדברים היו בוטים בסגנון ובתוכן, לא היה ראוי להשמיעם", הבהירה נאור

‎Posted by ‎בית שמש‎ on‎ יום שלישי 29 מרץ 2016

לפני חניכת ההיכל נפגשה השרה עם ראש עיריית בית שמש, משה אבוטבול. השניים דנו באפשרויות לשיתוף פעולה בעיר.

בטקס השתתפה נשיאת בית המשפט העליון, השופטת מרים נאור, תוקפת את שרי הממשלה וחברי הכנסת שהתבטאו נגד החלטת בג"ץ בנושא מתווה הגז. "נשמעו דברים שלא ראוי היה להשמיעם", אמרה היום (שלישי) נאור.

"בימים אלה נשמעים קולות בוטים וקשים כנגד בית המשפט העליון ושופטיו בעקבות פסק דין שניתן", היא ציינה בנאום שנשאה בטקס חנוכת היכל בית משפט השלום בבית שמש. "הדברים היו בוטים הן בסגנון והן בתוכן".

"כפי שציינתי בהזדמנויות רבות, ביקורת עניינית על פסיקה היא לגיטימית, אך יש להצטער על כך שלחלק מהדברים ששמענו אין קשר לפסיקה וחלק מהדברים נאמרו אפילו בטרם נקרא פסק הדין, או אפילו תקצירו", היא הוסיפה.

ראש העיר אמר לשרה כי מפלגת הבית היהודי מהווים חלק משמעותי מהקואליציה בעירייה.

השרה אמרה לראש העיר כי נדרשת אחדות ועבודה משותפת על מנת להוביל לצמיחת העיר.

בטקס פתיחת בית המשפט נשאה השרה דברים ואמרה: "הצדק והמשפט אינם שווים מאוּמה כתיאוריות בלבד. על מנת להביא לחברה מתוקנת עליהם לצאת אל הפועל. האחריות ליישום עקרונות הצדק במציאות היומיומית של חיי העם מוטלת עליכם. פסיקותיכם שירחפו בחלל הבית הזה, יהוו את ההצדקה לקיומו ואת מרכז הכובד שלו. עליכם מוטלת המשימה להפוך מבנה זה לסמל הצדק של העיר, למקום אליו תושבי העיר והסביבה ישאו את עיניהם בתקווה לקבל את יומם באופן הוגן".

 

אבוט 4 אבוט2 אבוט אבוט ויקרא

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.