"שרה נתניהו טועה – מזמין אותה לבית שמש"

רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, פנתה לשר החקלאות אורי אריאל וביקשה להשהות את ההחלטה לירות בכלבים. בשיחה ל'אקטואליק' דוחה אבוטבול את הטענות של רעיית ראש הממשלה

רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, פנתה אמש(שלישי) לשר החקלאות אורי אריאל וביקשה להשהות את ההחלטה לירות בכלבים משוטטים.  בפנייה, שנעשתה בדף הפייסבוק של ראש הממשלה, כתבה רעייתו: "אני משוכנעת שבמאמץ המשלב רגישות ומקצועיות ניתן למצוא דרכים אחרות לשמור על בריאות הציבור. שרה נתניהו, רעיית ראש הממשלה".

בשיחה ל'אקטואליק' דוחה אבוטבול את הטענות של רעיית ראש הממשלה וסבור כי היא לא מודעת לגודל הבעיה: "היא לא מכירה את הבעיה ממליץ לה לבוא לבקר בעיר ולפגוש את התושבים שרובים עולים מארה"ב – אולי אז תבין שטעתה בכתיבתה", הגיב אבוטבול.

אבוטובל הוסיף עוד: "זה עצוב שמי שלא נמצא בלב הבעיה ולא גר בעיר מכבד חיי כלב מחיי אדם".

לדבריו: "תושבינו היקרים נחשפו למקרים מזעזעים של תקיפות ונשיכות ע"י כלבי פרא אלו ונשלחו לבתי חולים, עליהם אני כראש העיר בבית שמש מצווה להגן ומקווה שבית המשפט יגבה את ההחלטה של משרד החקלאות  ואני אומר ניסינו הכל לפני הרדמה בחיצים , מלכודות , מארבים", הוא מסביר.

לסיום קורא ראש העיר החרדי  לכל יפי הנפש: "אתם מוזמנים לבחור להם ולאמץ כלב כלבבם ולמגר את התופעה. אין לב שיוכל לעמוד מול דימעותיה של ילדה קטנה המותקפת מלהקת כלבים אלו".

אבוטבול עם נתניהו. צילום: פלאש 90

כתבת ערוץ 10 ושדרנית גלי צה"ל לינוי בר-גפן תקפה אף היא את אשת ראש הממשלה שרה נתניהו בהתנשאות על החרדים.

השבוע פרסמה עיריית בית שמש לתושבים כי היא מתכננת לירות בכלבים משוטטים בעיר המאיימים על התושבים. מדובר בלהקות של כלבים השוכנות בחורשות הסמוכות לעיר, המגיעות לעיר בעיקר בשעות הלילה כדי לחפש אוכל. בעירייה הודיע לתושבים כי ישגיחו על כלביהם משום שפקחים של משרד החקלאות יירו בכלבים משוטטים בשעות לפנות בוקר.

לפני כמה חודשים הצטברו במערכת ״יהיה בסדר״ בגלי צה"ל פניות של תושבי בית שמש על מתקפת הכלבים המשוטטים ואוזלת היד שמגלה הרשות המקומית בטיפול בנושא. כאוהבת כלבים, ניגשתי לזה מצויידת במיטב הסטריאוטיפים: אוכלוסיה חרדית שנוטה לפאניקה מוגזמת כשמדובר בכלבים, הם בטח התגרו בהם וכמה נזק כבר יכולה איזו צ׳יוואווה לגרום באמת? אבל אז החלו העדויות של הנפגעים."

"הם לא היו בפאניקה, הם לא התגרו בהם ואלה לא צ׳יוואוות אלא צאצאי כלבים נטושים שחיים בלהקות ביערות המקיפים את העיר ומתנהגים כמו חיות פרא אכזריות (ולא מחוסנות). חצי הרדמה לא עוזרים. נשים וילדים מצאו עצמם משתבללים ברחוב על הריצפה כשלהקות חשופות שיניים מקיפות אותם ולפעמים ממש קורעות אותם. גברים התחילו לסרוק עם מכוניות את הרחובות כדי להציל עוברי אורח שמצאו עצמם מטפסים על קירות ועמודים כדי להיחלץ. עוד עדות ועוד עדות.", כותבת בר גפן.

בר גפן תוקפת את השיטחיות של אשת ראש הממשלה: "אני מתנגדת להסגר כלבים במכלאות אחרי שנשכו אם הם מחוסנים. זה לא עוזר לאיש. אני מתעבת אנשים שנוטשים את כלביהם (וכך נולדה, הרי, חבורת המשוטטים, לפני שנים). אבל לחסל את החבורה הזו זו לא אכזריות שרירותית, זה המוצא האחרון."

 

"אולי כדאי ששרה נתניהו תרים טלפון לחבריה הרבים בבית שמש ותברר לפני שהיא מתנשאת עליהם." סיכמה בר גפן.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. פעם עוד הייתי קצת סובלנית כלפי הסתומה הזאת - עכשיו כבר נגמרה לי

  לי הסבלנות שלי כלפיה – כמה מנוולת היא מסוגלת להיות? איך היא לא מתביישת לרחם על כלבים שמסכנים חיי אדם? איזו מגעילה – זה לא יאומן – כמה היא מפלצתית. מעניין אותי נורא לדעת אם היא גרמנייה – כי הרי גם הגרמנים כידוע ריחמו על כלבים ולא על אנשים. חתיכת מנוולת – נראה לי שביבי כבר קיבל את העונש שלו: נשוי לאישה שנראית כמו הכלאה בין חזירה לפרה – ועוד מרחמת על כלבי פרא – פשוט אישה אוצר…. אין עוד נשים כאלה – ומזל שאין – מעניין למה…

  אוראור |
  הגב
 2. עד כה סרבתי להאמין, אבל כנראה שכל הנאמר על העדר תבונתה נכון.

  עד כה סרבתי להאמין, אבל כנראה שכל הנאמר על העדר תבונתה נכון.

  יוסי |
  הגב