"אבו מאזן הזהיר אותי מאינתיפאדה שלישית" (וידאו)

בריאיון לאולפן שישי תקף הרצוג את ממשלתו של נתניהו וטען כי הביטחון של אזרחי ישראל נפגע: "אני הייתי יודע להרגיע את המצב" {הרצוג תוקף}

הרצוג יוצא למתקפה כנגד נתניהו: יו"ר האופוזיציה יצחק הרצוג מתח אמש (שישי) ביקורת חריפה על נתניהו וממשלתו . "נתניהו – או שתשנה גישה או שתניח את המפתחות על השולחן", קרא הרצוג לראש הממשלה במהלך ריאיון לאולפן שישי .

הרצוג  הזכיר כי במהלך הבחירות נתניהו רמז שאם המחנה הציוני ינצח, הישראלים יצטרכו להגיע לכותל בנגמ"ש: "היום, בכהונתו של נתניהו הכותל מוקף משטרה – היה לי קשה לראות את זה".

"באוגוסט ישבתי שעתיים עם אבו מאזן, כיריב שלו" , מספר הרצוג, "יצאתי מאוד מוטרד ודיווחתי עליה לראש הממשלה". לדבריו, יו"ר הרשות אמר במהלך פגישתם ש"הוא חושש מאינתיפאדה שלישית משום שיש אובדן שליטה על הצעירים ברחוב".

צפו – באדיבות רשת


יו"ר האופוזיציה טוען כי בידיו הפתרון למצב: "אם הייתי ראש הממשלה, כבר לפני חצי שנה הייתה פה ועידה אזורית – הייתי הולך לבית הלבן, האווירה הייתה אחרת. יש הזדמנויות באזור".

"בוא נאמר את האמת, לישראל יש שתי ברירות: 'על חרבך תחייה לנצח' או שנעשה הכל כדי להיפרד מהפלסטינים בהחלטה אחראית ומודעת", טען. "צריך ליזום מהלכים אזוריים משני אווירה – לא עדיף המצב הנוכחי. אפס צמיחה ובטחון של מר ביטחון. אפס מעמד בינלאומי, זה רע לנו ומדרדר אותנו לתחושה פנימית של מצור וייאוש".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. איך אתר שקורה לעצמו חרדי מסוגל לעלות וידאו שצולם בשבת ונאסר בהנאה מדין מעשה שבת???

    אפרת |
    הגב