"הבן אמר לי שאם ניפגש לא ילך לו בשידוכים" (וידאו)

החוזרת בשאלה אביבה דוד ממשיכה בהשתלחות שלה נגד הציבור החרדי, בראיון סוער היא האשימה את כל הקדוש לעם ישראל, אבל לא שכחה לבכות בשידור ולקרוא לעם שיעשו הכל כדי שיחזירו לה את ילדיה החרדים. צפו בראיון מול מראיינים חילונים שענו אמן על כל דבריה: "איראן זה כאן". {אביבה דוד}

אביבה דויד בת ה-35 עזבה את העולם החרדי, ובעקבות התאבדות אסתי וינשטיין היא יצאה בקריאה לשר הרווחה חיים כץ בבקשה לאפשר לה לראות את ששת ילדיה החרדים, אותם לא ראתה כבר שלוש וחצי שנים.

לאחר שחזרה בשאלה והתגרשה מבעלה, סירב האב החרדי לתת להם לראותה מחשש אמיתי וממשי שתשפיע עליהם.

צפו בראיון המלא בערוץ 10

אביבה דוד, יצאה בשאלה ויוצאת למאבק לראות שוב את ילדיה אחרי 3 וחצי שנים שהגרוש שלה מונע ממנה להיפגש איתם.לחתימה על העצומה של אביבה: http://www.atzuma.co.il/avivadavid

‎Posted by ‎אור ומיה‎ on‎ יום שלישי 5 יולי 2016

בשיחה עם אור הלר ומיה וולף בערוץ 10 אמרה: "לא רוצה להיות אסתי וינשטיין הבאה, במסגרת גירושין בבית הדין הרבני בעקבות יציאתי בשאלה, לא מאפשרים לילדיי להיות איתי בקשר", היא אמרה.

בפנייה מצולמת לשר הרווחה חיים כץ אמרה, "בית הדין ביקש תסקיר מעובדת סוציאלית, אבל היא לא יכולה לכתוב אותו כי האבא לא משתף פעולה ולא נותן לה לפגוש את הילדים. היא כתבה מכתבים לבית הדין ושום דבר לא נעשה, אני מבקשת ממך לדאוג שהרווחה שאחראית על טובת הילדים תדאג שהילדים שלי יקבלו את הזכות הבסיסית לאמא, אל תיתן לבריונות לנצח, תדאג שיבדקו מה קורה עם הילדים האלה, אני יודעת עם מי הם גדלים, אני דואגת, אני מתגעגעת, תחזיר לילדים את אמא שלהם".

אביבה נישאה לגבר חרדי מירושלים,  לאחר שש לידות  היא חשה שהגיע הזמן,  אך בעלה לא הסכים ורצה להתגרש ממנה. הסכם המשמרות על הילדים בבית הדין הרבני קבע כי על אביבה להשכיר דירה ברחוב מעל הבית של הילדים ושבמשך שלושה ימים בשבוע הם יגיעו אל ביתה החדש ויבלו עם אימם ובשאר השבוע עם אביהם.

אולם, לאחר כמה חודשים יצאה אביבה בשאלה ואבי ילדיה סירב לתת לילדים לראות את אימם.

אביבה פנתה לבית הדין הרבני בטענה שהוא לא מקיים את תנאי הגירושין והם שלחו אותה למחלקת רווחה בעירית ירושלים שם עובדת סוציאלית שקבעה עם האבא והילדים שלא הגיעו בכל פעם עד שהם לטענת אביבה, הפסיקו את הטיפול.

"עברתי חיי נישואין קשים מלאים בהשפלות ואיומים, בעלי היה בן אדם קשה וסבלתי המון". מספרת אביבה לאור ומיה בערוץ 10 "בבית הדין הרבני כינו אותי בכל שם אפשרי ובסוף הוא גם מנע ממני לראות את הילדים שלי. אני לא רוצה לחשוב איך הוא מגדל אותם".

כל הראיון כאמור נאמר ללא שום אפשרות תגובה מצד הבעל או אי מי מהקהילה החרדית אותם היא השמיצה בגסות רוח.

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה לחזור בשאלה

  אם הבעל היה כ"כ קשה באמת למה לצאת בשאלה אפשר להתגרש ויהיה לך את הילדים

  moshe |
  הגב
 2. מישהוא יודע איך ליצור קשר עם האב כדי לנסות לישמוע את הצד שלו בסיפור הזה?

  אלון |
  הגב
 3. מישהוא יודע איך אפשר לפנות לבעל ולשמוע את הצד שלו בסיפור?

  אלון |
  הגב
 4. מה לה ולילדים היא עזבה את הדת בגלל התאוות שלה כנראה שזה יותר חשוב מילדים אז שתרקב עם הטומאה. חסר נשים שבציבור החרדי שסובלות ונשארות חרדיות ומתחתנות שוב ופותחים פרק ב בחיים הסיבה שלה נשמעת מגוחכת תלי קצת לנוח ותחזרי

  הנושרת מפתוחי חותם תל אביב |
  הגב
 5. יש לי הצעה מופלאה עבורך, גב' דוד: תחזרי בתשובה. פשוט.
  אם מישהו היה מציע לחילוני מליון דולר בשביל לחזור בתשובה, וכי לא היה עושה כן? אז מה, הילדים לא שוים יותר מזה?

  אברך אמריקאי |
  הגב
  • אם כבר חושבת על התאבדות, למה לא לחשוב על חזרה בתשובה?

   אברך אמריקאי |
   הגב
 6. הפאות נכריות גשר חד סיטרי לחזרה בשאלה ולכל הצרות
  רוצים פתיחות ומודרניות יקבלו בית הקברות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. עוד אחת מחפשת ועושה צרות לה ולילדיה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב