אביב גפן שוקל להיכנס לפוליטיקה

בריאיון ל"ליידי גלובס" שמתפרסם היום (רביעי) חושף גפן כי הוא שוקל להתמודד בבחירות הקרובות: "אם אני רוצה, אני אלך לעסוק בפוליטיקה. נראה מה יהיה, אני לא פוסל כלום". { "יש לי כוח אלקטורלי"}

דעותיו של כוכב הרוק הישראלי ידועות. בעבר מתחת ביקורת חריפה על ראש הממשלה אותו כינה "השיכור," בריאיון ל"ליידי גלובס" שמתפרסם היום (רביעי) חושף גפן כי הוא שוקל להתמודד בבחירות הקרובות: "אם אני רוצה, אני אלך לעסוק בפוליטיקה. נראה מה יהיה, אני לא פוסל כלום".

בריאיון לורד רמון ריבלין אמר גפן: "יש לי כוח אלקטורלי גדול. 25 שנה אספתי קהל. חלקם הגדול יבחר בי, כי אני משדר סוג של אמת. אני עוד לא בנוי לזה בשלב הנוכחי, כי זה יגרע מהאמנות". גפן הוסיף כי עתיד המדינה מדאיג אותו: "אנשים לא מספיק מבינים כמה זה חשוב לי. אני מייצג פלח בעם. אני מייצג משהו גדול מסך שיריי". גפן

על המחשבות הפוליטיות שחולפות בראשו אמר גפן: "אני אומר לעצמי: אתה בן 44, קח את כל 'ילדי אור הירח', תקים מפלגה, תצרף אליך אנשים חזקים וכריזמטיים ובאמת תשפיע. אני עוד לא שם". גפן הדגיש כי הוא רואה בהופעותיו בטלוויזיה – למשל כמנטור ב"דה ווייס" – מהלך אמיץ ופוליטי לא פחות. "אני מופיע בערוץ 2 וחושף את האג'נדות שלי לאנשים שונים ממני. זה הדבר האמיץ והקשה".

במהלך השנים פנו מספר מפלגות פוליטיות לגפן, לדבריו, והוא סירב: "מה שמושרש בי זו אהבת הארץ, יותר מביבי, לדעתי. אני מת על הארץ. לא חושב שיש הרבה אמנים שנלחמו על המקום שהם חיים בו כמוני. אני באמת ביקורתי כלפי מה שקורה פה".

לגפן יש ביקורת חריפה על חבריו המוזיקאים: "הרבה אמנים זנחו את הביקורת למען חשבון הבנק שלהם ובשביל הופעות למען ועדי עובדים. לי זה בחיים לא עבר בראש. הופעתי בפני חברת אמדוקס. הם לקחו אותי בגלל הדעות שלי, בגלל מי שאני. כשבוחרים אמן כמוני זה חלק מחיזוק המיתוג של חברה כקולית". הזמר הסביר כי הוא מוכן לשלם מחיר על דעותיו: "תמיד אתה חושש לאבד קהל, אבל זה לא ימנע ממני להיות קודם נאמן לעצמי ולאמת שלי. אני חושב שהקהל שלי מעריך את זה. ההצלחה מפחידה, כי כשמצליחים יש הרבה מה להפסיד. יש גם משהו בודד בהצלחה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.