אביגדור ליברמן בפנייה לחברי הכנסת: ותרו על עשרה אחוז משכרכם

בסטטוס מיוחד שהעלה הבוקר (שלישי) יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן, הוא משתף את הגולשים במצב הכלכלי אליה נקלעה ישראל, ולסיום הוא פונה בהצעה 'מעניינת' לכלל חברי הכנסת – לוותר על עשרה אחוזים משכרם.

"בישיבה שקיימתי עם שרי "ישראל ביתנו" לפני זמן קצר", הוא כותב, "דנו במצב הכלכלי הלא פשוט בו נמצאת מדינת ישראל. אנו סבורים שצריך לתת לשר האוצר החדש, יאיר לפיד, את האפשרות לעבוד ולבצע את המהלכים שהוא סבור שייטיבו עם הכלכלה הישראלית ועם אזרחי ישראל".

ליברמן מוסיף וכותב כי "אין ספק שהרבה יותר קל לתת עצות מאשר להיות האיש שצריך לקבל החלטות והרבה יותר קל להעביר ביקורת מלקבל אחריות. אנו לא נוהגים כך. לכן החלטנו כי אנו מעניקים לשר האוצר גיבוי מלא ונתמוך בכל מקרה בהצעת התקציב שאותה הוא יביא לממשלה. אנו סבורים כי על כל השרים והמפלגות לנהל את דיוני התקציב בצורה אחראית ורצינית ולהבין שאי-אפשר להיענות לכל הדרישות כשהשמיכה כה קצרה".

לסיום הוא מנחית את ההפתעה: "כחלק מאותו ענין אנו פונים אל כל חברי הכנסת בבקשה שנוותר כולנו על 10% משכרנו, מעכשיו ועד לסוף שנת 2014. אנו מקוים שרה"מ, יו"ר הכנסת ושר האוצר יתמכו בהצעתנו ומעבר לחסכון התקציבי ניתן גם דוגמא אישית בתקופה לא קלה".

האם יש מי מחברי הכנסת שייענה להצעה הנדיבה? מוקדם לדעת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.