אבידן לסדן: "לך לבדיקת פוליגרף" סדן: "מוכן לכל בדיקה"(הקלטה)

סערה במערכת הפוליטית סביב דבריו של יו"ר חדשות 10 החדש רמי סדן על ש"ס: אני כמוכם, באליטה, שונא את תנועת ש"ס ואת הגנב אריה דרעי. אבל אנחנו, כאליטה, צריכים לפרוץ את המעגלים של הערוץ, לפנות לקהל של ש״ס, למסעודה משדרות". בראיון ל'קול חי' הכחיש כי אמר את הדברים. איש ש"ס יהודה אבידן: "לך למכונת אמת"

סערה במערכת הפוליטית סביב דבריו של יו"ר חדשות 10 החדש רמי סדן על ש"ס: אני כמוכם, באליטה, שונא את תנועת ש"ס ואת הגנב אריה דרעי. אבל אנחנו, כאליטה, צריכים לפרוץ את המעגלים של הערוץ, לפנות לקהל של ש״ס, למסעודה משדרות". בראיון ל'קול חי' הכחיש כי אמר את הדברים. איש ש"ס יהודה אבידן: "לך למכונת אמת".

בראיון ל'קול חי' הכחיש סדן את הפרסומים המיוחסים לו והוסיף: "החלטתי להגיב על הדברים שנאמרים יום שלם בשמי", אמר סדן, "הם לא נאמרו מעולם. בישיבה של הדירקטוריון לא הוזכר בשום צורה שהיא לא אריה דרעי ולא תנועת ש"ס".

לדבריו, "יש לאנשים אינטרסים פוליטיים. יש כאלה שקשה להם שמתמנה אדם שחובש כיפה לתפקיד הזה". הוא הוסיף כי לא במקרה הדיווחים היו אנונימיים. "לא הצליחו להעלות לשידור אף אחד מהאנשים שישבו בחדר".

בעקבות הכחשתו המפורשת של סדן פרסם מנכ"ל חדשות 10, גולן יוכפז, ציוץ ברשת הטוויטר והכחיש את ההכחשה: "אחרי סערה שנמשכת שעות, ראוי שהדברים יאמרו באופן ברור: רמי סדן אמר לחברי דירקטוריון החדשות ולי: אני שונא את ש״ס ודרעי כמותכם באליטה. עוד הוסיף: צריך להגיע לפרחיה בשדרות", ציין יוכפז, שנכח באותה ישיבה. לדברי יוכפז, דבריו של סדן הופסקו לאחר שאמר את הדברים הבוטים הללו. "כל תאור אחר – חוטא לאמת", כתב.

מש"ס נמסר הבוקר כי "הדברים שצוטטו בשם רמי סדן חמורים ביותר, מזעזעים ומגונים. מדובר בהתבטאויות גזעניות ומתנשאות שנאמרו נגד תנועה המייצגת מאות אלפי אנשים בישראל. הדברים החשוכים נאמרו בישיבה שבה הציג סדן את השקפת עולמו בפני דירקטוריון חברת החדשות, מה שמחמיר עוד יותר את הדברים. חמור שאדם כזה מקורב לראש הממשלה ולמשפחת נתניהו. לאור זאת דורשת תנועת ש"ס מדירקטוריון חדשות 10 לשקול שוב מינוי של איש כזה לתפקיד בכיר כל כך בחברת החדשות".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי מנצל את אמירות סדן , כדי להסית את דעת הקהל מהשחיתות הנחקרת בלהב 433.

  ישורון |
  הגב
 2. הנוכל שנראה ומדבר כמו ערבי ממוצע – "יהודה" בוסו ששינה שמו לאבידן, עובר בכל בדיקת פוליגרף, משקר יותר ממה שנושם.

  המכשיר פוליגרף ייקרוס מהשקרים שלו

  פוליגרף על |
  הגב
 3. מפלגה של מושחתים, גנבים, נוכלים, בריונים אלימים וגזענים מתנשאים על מאות אלפי איש

  מזמן הגיע העת להשליך את כל המושחתים העבריינים והנוכלים לצינוק ובכללם את אבידן

  יושלכו פושעי שס לצינוק ולאלתר |
  הגב