אבידן לרבינוביץ: "תגלה לכולם למה אתה נגד אריה" (הקלטה)

הבוקר (שני) ב'מדברים אקטואליה' עם בצלאל קאהן ודוד חכם ב'קול חי' עלה לשידור ידידו של דרעי והגיב לדברים של ישי "אני מצפה ממנו, שאם הוא לא מכבד אותנו, לפחות שיכבד את מרן, שב בצד ותעשה חשבון נפש, זה מצער, רחמנות, אדם שנמצא בזמן כזה, אפשר להבין אותו {עימות סוער}

לאחר שאלי ישי  תקף את שר הכלכלה אריה דרעי והאשים אותו בחוסר עשייה,התנהל עימות סוער ברדיו קול חי בין יהודה אבידן לבין העיתונאי בני רבינוביץ לגבי הדברים החמורים שאמר ישי.

"אני לא מדבר על הזיופים שדרעי עשה בתוך הקלפיות, הוא אמר באחד השידורים, 7-0, שאלו אותו, 'ירדת בהרבה מנדטים?' אז אמר: 7-0, תשמע אני רואה בעצם, 7 מנדטים ו-0 עשייה", אמר ישי בראיון לערוץ 10.

הבוקר (שני) ב'מדברים אקטואליה' עם בצלאל קאהן ודוד חכם ב'קול חי' עלה לשידור ידידו של דרעי והגיב לדברים של ישי "אני מצפה ממנו, שאם הוא לא מכבד אותנו, לפחות שיכבד את מרן, שב בצד ותעשה חשבון נפש, זה מצער, רחמנות, אדם שנמצא בזמן כזה, אפשר להבין אותו אבל לא צריך, הוא בהחלט עוד אחת מהתקלות שהיו לנו, אבל כשהיה לנו מרן ידענו להתמודד עם זה", אמר אבידן.

בשלב הזה רבינוביץ התערב ואמר כי "הבעיה שלנו עם ישי היא לא זו אלא שהוא זרק לפח 120 אלף קולות, זה טירוף, תראו כמה קולות נפלו לציבור החרדי לפח, זה הזוי שהבן אדם פותח את הפה אחרי הנזק הגדול שהוא גרם".

אבידן קטע את דבריו של רבינוביץ ואמר: "הציבור שלו הם לא מהקולות החרדי, אבל הוא כן גרם לרפיון, למחלוקות, ולמדנים, "מי בכלל שומע לו ומבין אותו, התקשורת שמביאה אותו – מביאה המון אנשים שמפטפטים. מה הוא לא יודע שעדיין תקציב המדינה לא עבר?, תמיד הוא היה מנותק מהכנסת, מהעשייה האמיתית, אני לא רוצה לספר מה שהיה בחדרי חדרים, שלא נפתח את הפה עליו".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תגלה אתה אבידן-בוסו למה אתה בעד דרעי מה הוא הבטיח לך ומה ההטבות שאתה מקבל ממנו מושחת!!!

  קול חי תעיפו את אבידן |
  הגב
 2. קל מאוד להאשים ר' ישי בזריקת קולות
  האמת תאשימו המנוול דרקי שהביא 7 מנדטים בלבד במקום 11
  הרי אלה שלא הצביעו שס זה בגלל הפרצוף המזובל של דרקי
  אי אפשר לכפות עליהם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. רק אלי יודע לכבד את מרן באמת!!!!
  כל השאר בלבולי שכל…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. איזה קול מסריח יש לבוסו ששינה שמו לאבידן, בעעעעעע

  מוחמד בוסו |
  הגב
 5. שניכם סופר מטומטמים בטלנים חסרי מעש
  תכניסו טוב טוב לראש כל אלה שהצביעו רבי אליהו ישי שליט"א הצביעו לו ורק לו
  לדרקי הגנב לא יצביעו בחיים אולי אינטרסנטים ריקנים כמוכם מזוכיסטים ימשיכו להצביע לזבלון דרקי
  תיהנו מכשלונות פאדיחות ובושות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב