אביו של אליה ז"ל ריגש את הכנסת(וידאו)

האב שסיפר על הטרגדיה תהה במהלך הדיון: מדוע אין חוק המחייב זמזם לכל כסא תינוק אם הוא במשקל מסויים? אני קורא לכל החברים פה שיש להם השפעה לאמץ את הרעיון", צפו {"מדוע אין זמזם ברכב"? }

[starlist][/starlist][starlist][/starlist]

יצחק ויינגוט אביו של אליה ויינגוט ז"ל הפעוט שנפטר לאחר שנשכח ברכב במשך שעות ארוכות בעיר אשדוד הגיע היום לוועדת המדע והטכנולוגייה של הכנסת שדנה על תופעת "שכחת" ילדים ברכבים.

האב שסיפר על הטרגדיה תהה במהלך הדיון: "מדוע אין חוק המחייב זמזם לכל כסא תינוק אם הוא במשקל מסויים?, הוא שאל את חברי הוועדה.

"אני קורא לכל החברים פה שיש להם השפעה לאמץ את הרעיון", אמר האב הנרגש שרק בשבוע שעבר איבד את בנו הפעוט.

בוועדה שהתכנסה לדון בפתרונות טכנולוגיים לשכחת ילדים ברכב אמר וינגוט: "אני לא בן אדם מיוחד, אני בן אדם פשוט. לכל דבר היום יש תזכורת, לתנור שמפעיל עוגה, לחגורה באוטו – לילד אין. שכחתי אורות דולקים ויש תזכורת וזה בחיים לא קורה. גם ששמעתי פרסומות לא חשבתי שזה יקרה לי

יו"ר הוועדה ח"כ אורי מקלב אמר: "אנחנו אתכם, לא יודעים כיצד לנחם אבל אנחנו מחזקים אתכם. איחדתם את עם ישראל. חברות הרכב דורשות רכיבים כשזה קשור לנזק שלהם, אבל שזה מגיע לנפש לא תמיד פועלים. כמה מכוניות שווה ילד בן שנה וחצי? אנחנו מתחייבים לעשות את זה. כל אדם צריך לקבוע את העוגנים שלו אבל המערכת גם צריכה לעשות זאת".

מקלב from Kooker on Vimeo.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.