אביו של בן כספית לרה"מ: "מאז בן גוריון ובגין לא קם לנו מנהיג בשיעור קומתך"

מקרובי רה"מ: אביו של בן כספית, יצחק, כתב פעמיים בעבר לראש הממשלה את הדברים הבאים. ב-28 בינואר 2010 כתב ״איך זה יתכן שהגנים שלי, שבנו את תשתיתו של בכורי, כה מתבלבלים אצלו עד כדי כך.

בית המשפט קבע היום כי עיריית ירושלים תחוייב לספק פרטים על העסקת שרה נתניהו.

גורמים המקורבים לראש הממשלה ולרעייתו מסרו בתגובה לפסק הדין היום 20 באוגוסט 2017 את הדברים הבאים: "אנו מברכים על כך שבית המשפט שם גבול למסע הצייד והרדיפה שמנהל בן כספית נגד הגברת נתניהו מזה עשרים שנה על מנת לפגוע בראש הממשלה ובמשפחתו בכל האמצעים.

בפסק הדין שניתן היום (20 באוגוסט 2017) דחה בית המשפט הנכבד את רוב רובן של בקשות הסרק הקנטרניות והטורדניות של כספית.

מתברר שגם לרעיית ראש הממשלה יש זכות לפרטיות בעבודתה המקצועית כפסיכולוגית ילדים חינוכית.

ואגב, הגורמים המקצועיים בעיריית ירושלים, בה היא עובדת, הגיבו לעתירה באומרם כי ״אין תלונות כלשהן לגבי תפקודה של הגברת נתניהו. להיפך״.

כמובן שכספית ״שכח״ לציין בעתירתו שרעיית ראש הממשלה תובעת אותו בגין הוצאת לשון הרע, לאחר שפרסם שקרים לפיהם כביכול היא פיטרה את הגנן הקשיש במעון ראש הממשלה. הגנן המנוח מנשה קוזוקין ז״ל הספיק להעיד לפני פטירתו שלא היו דברים מעולם, שהגברת נתניהו מעולם לא פיטרה אותו והוא המשיך לעבוד במעון כרגיל. הליך זה יוכרע בחודשים הקרובים.

לא בכדי אפילו אביו של בן כספית, יצחק, כתב פעמיים בעבר לראש הממשלה את הדברים הבאים. ב-28 בינואר 2010 כתב ״איך זה יתכן שהגנים שלי, שבנו את תשתיתו של בכורי, כה מתבלבלים אצלו עד כדי כך… מאז בן גוריון ובגין לא קם לנו מנהיג בשיעור קומתך… אודה לך אם תעביר דרישת שלום חמה מאוד לרעייתך שהפכה למטרת מישנה כדי לפגוע בך. השכל הישר פשוט לא קונה תיאוריה שפסיכולוגית מיומנת ואשת ראש הממשלה תנהג לפי תיאורי ההשמצה הרכילותית הרודפת אחריה בהתמדה. בשיחה עמוקה שניהלתי איתה אני זוכר שהתרשמתי עמוקות מאישיותה החמה והאנושית״.

ב-29 ביולי 2010 כתב האב יצחק כספית לראש הממשלה נתניהו עוד על תחושותיו לגבי התנהלותו של בנו: ״ההתקפות של בני נגד ראש הממשלה הן דברי בלע מופרזים… אצבעו קלה מדי על ההדק. אני מתנחם בזה שרוב הציבור שותף לי בהערכה אליך״.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ואחרי כן הוא מתפלא אדון כספית למה קוראים לו כולן בן כזבית.

  ואחרי כן הוא מתפלא אדון כספית למה קוראים לו כולן בן כזבית.

  אלמוני |
  הגב
 2. פשוט מאוד ומאוד פשוט

  בן כספית לא מאמין בעצמו ומכיוון שהוא עובד בעיתונות וכך שמרבית בעלי העיתונים בעלי זיקה שמאלנית ברורה, הוא חייב לתת להם סחורה (הוא לא מאמין בעצמו).
  זה ככה פשוט.

  אוייש זה לא גנים זו אמונה |
  הגב