אביו של המחבל מתל אביב – נעצר

יממה לאחר שקרא לבנו להסגיר עצמו למשטרה, נעצר האב יחד עם כמה מבני משפחתו. בצהרים הוא יובא בפני שופט להארכת מעצרו {החשד: שיבוש הליכים}

המצוד אחר המחבל שביצע את הפיגוע בתל אביב: מוחמד מלחם, אביו של המחבל שרצח שלושה בני אדם במהלך מסע ההרג בתל אביב ביום שישי, נעצר הבוקר (שלישי) על ידי המשטרה.

האב נעצר והוא נמצא כרגע בחקירה במשרדי השב"כ, כשהחשד המרכזי נגדו הוא שיבוש הליכי חקירה. בנוסף לאביו של המחבל נעצרו גם שניים מאחיו, ועוד חמישה קרובי משפחה. ייתכנו מעצרים נוספים בשעה הקרובה.

בשעה 12:00 יתקיים דיון הארכת מעצרו של האב בבית משפט השלום בחיפה.

כזכור, רק אתמול קרא האב לבנו להסגיר את עצמו. "תפנה אליי, אני אעזור לך", אמר האב ששימש כשוטר מתנדב.

האב קרא לכל הצדדים לסיים את הפרשה,"בוא נגמור את הסאגה הזאת. עוברים על המשפחה ימים קשים. אני מכבד את הפעולות של השב"כ והמשטרה אבל לא עד כדי כך שיפגעו במשפחה שאין לה קשר למעשה"

האב שב והסתייג מהמעשה הנורא שביצע בנו ביום שישי. "אני מגנה את האירוע, משתתף בצער המשפחות השכולות ומאחל החלמה לפצועים", הוא אמר.

במהלך השבת עצרו השב"כ והמשטרה את האח השני של נשאת. בית משפט השלום האריך את מעצרו ביומיים והטיל צו איסור פרסום על זהותו. פרקליטו של האח החשוד.

עו"ד נחמי פיינבלט, אמר לחדשות 2: "שני האחים אינם קשורים לאירוע ועצם העובדה שבשני המקרים השב"כ והמשטרה ביקשו הארכת מעצר של 10 ימים ובסופו של דבר מעצרם הוארך רק ביומיים מצביע על כך שהראיות הן דלות ושאין קשר בין הלקוחות שלי לבין מה שביצע אחיהם". בתוך כך, התיר השב"כ לאח החשוד הראשון להיפגש עם עורך דינו לאחר שעד עתה נמנעה פגישה שכזאת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.