אביו של נחמן ז"ל: "הבנתי מהשוטר שהוא נרצח" (וידאו)

אביו של נחמן ז"ל סיפר לכלי התקשורת כי הגיע לזירת האירוע מיד לאחר ששמע על התקרית. "פגשתי שוטר, שאמר לי שהוא לא יכול לספר לי כלום. ראיתי שהפנים שלו רציניות מאוד ואמרתי לו 'תן לי רק לראות אותו', והוא השיב לי שהוא לא יכול. הבנתי שהוא כבר לא בין החיים", צפו. { הרצח במגדל}

הילד שניצל שיחזר את רגעי האימה: הנער בן ה-10 שברח מזירת הרצח וגילה את הזירה  סיפר לחוקרים כי העמיד פני מת, וכך הצליח לחמוק מהרוצח. הנער חמק  דרך החלון ויצא מהבית כשהוא שוטט דם.

הילד הפצוע היה עם אחיו המבוגר, נחמן בן ה-11, לביקור בסעודת שבת אצל דור סלע ז"ל ושני בניה, בנימין בן 8 חודשים ויוסף בן השנתיים.

אביו של נחמן ז"ל  סיפר  לכלי התקשורת כי הגיע לזירת האירוע מיד לאחר ששמע על התקרית. "פגשתי שוטר, שאמר לי שהוא לא יכול לספר לי כלום. ראיתי שהפנים שלו רציניות מאוד ואמרתי לו 'תן לי רק לראות אותו', והוא השיב לי שהוא לא יכול. הבנתי שהוא כבר לא בין החיים", שיתף.

האב החשוד ברצח הזמין את הילדים לסעודת שבת", סיפר עתיה. בהתחלה, לאחר ששמעתי על המקרה, לא ידעתי שמדובר בילדים שלי, אבל התחלתי לחשוש כי ידעתי שהם אמורים לסעוד אצלו".

"הסעודה התחילה ב-11:00", סיפר עתיה. "היא נמשכת כשעתיים ולי נודע בסביבות השעה 15:00. בתחילה שמעתי שהוא רצח את הבנות שלו ואת אשתו. מיד נחרדתי וקמתי מהלימוד ורצתי לבית שלו. הייתה שם התלהמות נוראית. מצאתי חובש מד"א ואמרתי לו שאני אבא של אחד מהילדים".

 

"החובש אמר לי: 'אל תדאג, הבן שלך נתן פצוע קל עם חתכים ובהכרה. אני פיניתי אותו למסוק'. לא נרגעתי אבל נשמתי קצת לרווחה אבל ידעתי שנחמן אמור להיות במקום הזה", הוסיף האב. "רצתי מיד הביתה כדי לבדוק אם הוא שם. הוא לא היה בבית. הודעתי לאשתי באותו רגע. לא ידעתי מה קורה איתו".

"כשחזרתי לבית של השכנים, בזמן שידעתי שנתן פצוע ונחמן נעדר, דיברתי עם השוטר", ציין עתיה. "הוא אמר שהוא לא יכול להגיד לי כלום הפנים שלו היו רציניות והבנתי שנחמן לא בן החיים. ביקשתי שייתן לי לראות אותו ואז הבנתי שהוא כבר לא בן החיים".
:
תושב המקום דקר במהלך השבת את אשתו יחד עם שני ילדיה ובן השכנים.

הערב הותרו לפרסום שמותיהם של הנרצחים דור סלע ושני בניה, בנימין בן 8 חודשים ויוסף בן שנה. באירוע נרצח גם בנם של שכני המשפחה – ילד בן 5.

במגדל המומים מהטרגדיה הקשה. "נפל עלינו אסון כבד ברגע אחד", אמר דודה. "לא הייתה שום בעיה, לא היה שום סימן. הכל היה בסדר, לא היה משהו מיוחד. אני לא יודע מה לומר". לדבריו, אחיו – אבי הצעירה – הוא שראה את המחזה הנורא בדירתה.

ילד נוסף בן 10, אחיו של בן השכנים, התעמת עם הרוצח ונמלט מהזירה כשהוא סובל מפצעי דקירה בצווארו. מצבו מוגדר בינוני . סמוך לשעה 14:30 שכנים דיווחו למד"א ולמשטרה על בן ה-10 שמסתובב פצוע ברחובות. כשנכנסו לבית ממנו נמלט הילד גילו את האם כשהיא ללא רוח חיים ולאחר מכן את שני בניה התינוקות ואת בן ה-8.

צוותי מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותם של הארבעה במקום. כוחות המשטרה שהגיעו לזירה פתחו במצוד אחר בעלה של האישה החשוד ברצח. לאחר סריקות שנמשכו מספר דקות הוא נעצר לאחר שאותר במטע סמוך למושבה.

"כשהגענו למקום המראה היה מזעזע", סיפרו פרמדיקים של מגן דוד אדום דודו פחימה ונדין ג'ובראן. "אישה ושלושה ילדים היו מחוסרי הכרה, ללא נשימה וללא דופק עם סימני אלימות בגופם. לצערנו הם היו ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם במקום".

"ילד כבן 11 שהיה מחוץ לבית היה בהכרה וסבל גם הוא מחבלות וסימני אלימות בכל חלקי גופו", הוסיפו הפרמדיקים. "הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים כשמצבו מוגדר קשה ויציב".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.