אבישי בן חיים: "התקשורת ליבתה את האש"

בן חיים סבור כי לתקשורת חלק אינטגרלי בליבוי החקירה, "אז אסור לטשטש את התפקיד המכריע שמילאה התקשורת בהתנפלותה על דרעי בהכשרת הקרקע והלבבות להכרזה על פתיחה בחקירה פלילית. התקשורת דחפה והחקירה נפתחה { פרשת דרעי 2}

העיתונאי אבישי בן חיים שנחשב לאחד ממקרובי דרעי מפרסם הבוקר טור שבו הוא מביע את דעתו  על פרשיית דרעי 2 שהפכה אתמול לחקירה פלילית.

בן חיים סבור כי לתקשורת חלק אינטגרלי בליבוי החקירה, "אז אסור לטשטש את התפקיד המכריע שמילאה התקשורת בהתנפלותה על דרעי בהכשרת הקרקע והלבבות להכרזה על פתיחה בחקירה פלילית. התקשורת דחפה והחקירה נפתחה", כותב בן חיים

בן חיים מדגיש כי אם אכן החקירה המשטרתית היא בנושא הדירות והבתים הרי שדמו של דרעי הותר עד כדי כך שכל כלי התקשורת הפרו צו איסור פרסום  ועברו על החוק, בצורה שאם דרעי היה מעז לעשות הוא כבר היה עומד תחת חקירה משטרתי.

 

 

בן חיים מבהיר כי קיימת בורות אצל העיתונאים החילונים שלא מבינים איך החרדים מצליחים לקנות דירות לילדים? "יש אין ספור חרדים שלשמונת ילדיהם יש דירות ואף אחד לא מצליח להבין איך. "לפי הסיפור על דרעי, צריך לחקור עכשיו את כל החרדים" אמר הבוקר מרדכי לביא ברדיו "קול חי".

לסיום קובע בן חיים כי הוא לא רואה מניעה דלפוליטיקאי יש חתן שנשוי לבתו, שהביזנס שלו זה לקנות דירות קטנות ולהשכיר אותן".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.