אבישי בן-חיים בדרך לג'וב חייו?

'גלובס' חושף כי ראש הממשלה מעונין לראות את הכתב המיתולוגי לענייני חרדים מחליף את ירון דקל בתפקיד מפקד גל"צ {בתמיכת נתניהו}

מערוץ 10 לגלי צה"ל? 'גלובס' חושף היום כי ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מתנגד להארכת כהונתו של מפקד גלי צה"ל ירון דקל, וכבר חושב על המועמדים להחליפו.

ע"פ הפרסום, שני המועמדים המובילים מבחינתו של נתניהו הם העיתונאי אבישי בן חיים (הכתב לענייני חרדים של ערוץ 10) ושל ד"ר יועז הנדל (ראש מערך ההסברה הלאומי לשעבר).

בן חיים סירב להגיב לפרסומים ויועז הנדל מסר כי לא ידוע לו על כך דבר.

בוידאו: בן-חיים תוקף את "החרדים החדשים"

כזכור, מעבר לביקורות המושמועות על עצם קיומה של התחנה הצבאית בעידן בו אין בה צורך מבצעי, ניצב היום בכיר שדרי התחנה, רזי ברקאי, במרכזה של סערה תקשורתית לאחר שהשווה אתמול בראיון עם השר גלעד ארדן בין כאבן של משפחות חללי צה"ל שגופותיהם מוחזקות בידי חמאס ובין כאב משפחות המחבלים שישראל מעכבת את הבאתם לקבורה.

שמחה גולדין, התראיין לתוכניתו של ניב רסקין "נכון להבוקר", באשר להחזרת גופות החללים שנמצאות בידי חמאס. במהלך התוכנית העלה רסקין לשידור את העיתונאי רזי ברקאי וערך בין השניים עימות על רקע הדברים. ברקאי התנצל על דבריו ואמר לגולדין: ברגע שמדובר במשפחות שכולות אני מוריד את הכובע".

בתגובה לדברים אמר גולדין: "מה שאמרת היה נורא ואיום. אנחנו נמצאים כאן במאבק, ואתה משווה בין הרגשות שלנו לבין רגשות משפחות של טרוריסטים". ברקאי ניסה להסביר שוב כי הדבר נעשה במהלך ריאיון עם השר לביטחון פנים גלעד ארדן. אלא שגולדין המשיך ואמר: "גם אם זה בריאיון מול השר לביטחון פנים – לפחות מולי אל תנסה להצדיק את זה. אתה לא תסביר לי את ההיגיון בשיחה. אני מדבר על מה שאמרת".

העיתונאי רזי ברקאי הוסיף ואמר כי "ברור לגמרי שהאמירה לא נגעה לסוג של השוואה בין הדר לבין חיילים אחרים לבין פלסטינים. ההשוואה נעשתה מבחינת רגשות. בין תחושה של אם שכולה מבחינת רגשות של אמהות פלסטיניות לרגשות של אימהות ישראליות. אמא ערביה שכולה היא כמו אמא יהודיה שכולה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ביבי השתגע
    ההבדל בן דקל לבן חיים
    כמו חילוני לחרדי ברמה מקצועית

    דן |
    הגב