אבישי בן חיים בפוסט הגנה על העצורים

אבישי בן חיים יוצא בכתב הגנה כלפי הבכיר בש"ס וההאשמות כביכול דרעי קשור לפרשה. בפוסט ארוך שכתב בפייסבוק הוא גם תוקף את חבר המועצה שגילה את קלונו בפרשה. בן חים מיתמם כאילו לא נשלחו גורמים שונים להפיל את חבר המועצה וסבור שלא היה פה "סחיטה". { "לא נערה ולא סחיטה"}

אבישי בן חיים  יוצא בכתב הגנה כלפי  הבכיר בש"ס וההאשמות כביכול דרעי קשור לפרשה. בפוסט ארוך שכתב בפייסבוק הוא גם  תוקף את חבר המועצה שגילה את קלונו בפרשה. בן חים מיתמם כאילו לא נשלחו גורמים שונים להפיל את חבר המועצה וסבור שלא היה פה "סחיטה".

יש לציין כי בן חיים גם מתעלם משאלת ההפצה של ההקלטות ועוד פרטים נוספים שעולים מהחקירה.

הפוסט להלן 

פרשת ה״סחיטה״ של ה״בכיר״ בשס על ידי ״נערת פ.״ עוד תיכנס לספרי ההיסטוריה שיכתבו כשבישראל תהיה חברה צודקת. או אז הפרשה תצטרף לרשימת העלילות הבזויות נגד התנועה הספרדית שהעזה להרים את הראש ולמרוד באליטות הלבנות ולכן חוסלה.

אז צריך להדגיש:

לא הייתה ״סחיטה״, הוא לא ״בכיר״ בשס ולא הייתה ״נערת פ״.

אז למה אמרו ״נערת פ? כי ככה עובד מנגנון דמוניזציה, כדי לבנות ולבצר את הסטריאוטיפ על החרדים הספרדים הסוטים האלה.

ולמה המשטרה חוקרת? כי גם היא שומעת קמפיין גזעני ארוך שנים נגד שס, קמפיין שיושב על דעות קדומות אנטי מזרחיות ואנטי חרדיות ומשתכנעת בעלילת הדם על אודות היהודים, לא כל היהודים, היהודים החרדים הספרדים השיילוקים שכל מה שמעניין אותם זה הכסף וליטרת הבשר של הבדצ. וכך קורה שאם אנשים לבנים וטובים (פורום תקנה) ואנשים שחורים ושסניקים עושים אותו דבר. השוטרים (והמורים והשופטים ואתם ) חושבים שזה פושע וזה צדיק.

(רגע. עוד משהו: בשם המטרה הקדושה להרוס את שס הועלה אותו זוטר בשס לדרגת בכיר ואף נמחלו לאותו זוטר והועלמו מעייני הציבור מעשיו והרקע ההכרחי להבנת הסיפור, כי עכשיו הוא צריך להיבנות לתפקיד האיש הטוב כי משתמשים בו בכדי להרוס את המפלגה המזרחית ולמען למדנו ששחוריה רעים הם.

אז באמת למה לא להעלים את הרקע, את העובדה ״המשעממת״ כשהוא ביזה את שמו המפורש של אלוקים בברכה על קיום… עם תפילין? בקטע שמהדהדת בו שבתאות. כשהופכים אותו לגיבור אפשר להגיד על השסניקים שדרשו ממנו להתפטר שהם ביצעו ״סחיטה״, כי מה שזוכה למחמאות כשמדובר בפורום ״תקנה״ של האליטה הופך לסחיטה כשמדובר בשחורים של שס שמעזים לומר למי שחוץ מכל הנל גם מחלל שבת לעזוב את תפקידו בתנועה החרדית. כאילו הייתה להם ברירה אחרת.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כלף עושה דברו של דרעי .לחקור את דרעי היזם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. ידוע שחלף חברו הטוב של אבישי בן חיים, וחלף היה מעביר לו ידיעות וסקופים על המחלוקת בפונוביז'

  חיים |
  הגב
 3. נמאס מהבן חיים הזה, כל דבר שקורה אפי' באלסקה קשור לספרדים,
  הבן אדם פרנואיד ונחיתי, יום יום הוא מבייש את כל הספרדים,
  גם שמדובר בדרעי ישר קופץ לו מנגנון הגנה אוטומט.

  אשר |
  הגב
 4. אין מצב שבן חיים לא קיבל כמה מעטפות מדרעי או מי מחבריו של דרעי.

  איך הוא יכול לכתוב כאלו שטויות?????????

  שסניק לשעבר |
  הגב