אבישי בן חיים: "הקלטת חתוכה, עיוותו את דברי מרן" • ראיון (הקלטה)

הפרשן לענייני חרדים של ערוץ 10 אבישי בן חיים, מנתח בראיון מרתק למוטי לביא ברדיו "קול ברמה" את פרשיית הקלטת: האזינו לדברים .

הטלטלה בש"ס: הפרשן לענייני חרדים של ערוץ 10 אבישי בן חיים, מנתח בראיון מרתק למוטי לביא ברדיו "קול ברמה" את פרשיית הקלטת.

בן חיים, מסביר כיצד נהיה קרע בין אריה דרעי לבין מרן הרב עובדיה יוסף, הפרשנות הפנים חרדית פיספסה את הקלטת, יושבים שם כמה אנשים ומחממים את מרן", הוא טוען.

את הכתבה עצמה פרסם בן חיים שדרעי חשב לחזור לחיים הפוליטיים, "לקחו את הכתבה שפרסמתי ב2008 וסילפו אותה למרן, דרעי בכלל לא רצה להקים מפלגה והם הלכו וסיפרו למרן נגד דרעי". הוא מאשים וממשיך לתקוף את בני הבית: "בפרסום של הקלטת שומעים שהיא חתוכה, מרן לא התכוון שדרעי "גנב", מרן התכוון שחלק מהציבור מאמינים בבית המשפט".

על התפטרות דרעי אומר בן חיים: "דרעי לא הכין ספין, דרעי החליט להתפטר כי אזלו לו כל הכוחות, דרעי הבין שזה הולך להימשך, ושזה הגורל של הציבור הספרדי, השאלה האם יצליחו להניא אותו מהתפטרותו, אני לא מפחד להעריך מה יקרה, אני לא יודע לאן זה יתגלגל, דרעי לא היכן פלטפורמה כיצד לרדת מהסולם".

האזינו לראיון
[alooma ref="9859089dc8f81bb3cbf403afbe766418.mp3" src="1" autoplay="1" pid="0"]

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מעניין מאוד הניתוח הזה
  מה שלא אמרו שזה מכה גם למפלגות החרדיות האשכנזיות
  דעתי. צריך. לעורר הציבור הספרדי. לא רק דתי או חרדי. אלא למסורתי שמצביע ליכוד או עבודה או בית היהודי. ולבקש ממנו שלא לתת לש״ס ליפול. כי זה פוגע בהם למרות שלא אוהבים ש״ס
  זה גם הזדמנות לש״ס לחזור בתשובה ולבקש סליחה. שלא באמת דאגה להצביע לחוקים חברתיים

  Yoss |
  הגב
 2. קשקשן מה אם הרשע והבכי של הרבנית. זה היה הקול של הכישוף

  הצחקתני |
  הגב