אבישי בן חיים מזים את השמועות: "לא יעבוד עם דרעי, הדעות חלוקות" (הקלטה)

אבישי בן חיים הכתב לענייני חרדים של ערוץ 10 מזים את השמועות ומבהיר כי הוא לא יעבוד עם אריה דרעי – האזינו לראיון

לאחר אין ספור שמועות שרצו ברשת על כך שאבישי בן חיים, עוזב את ערוץ 10 ונכנס לחיים הפוליטיים, הכתב לענייני חרדים מזים את השמועות ומבהיר כי וא כאן כדי להשאר.

בראיון לתוכנית 'פותחים עניין' עם שמואל בן עטר ויהודה שלזינגר ברדיו 'קול ברמה', שוחחו השניים עם אבישי בן חיים שהביע את כוונתו שלא לחבור לאריה דרעי.

המראיין שמואל בן עטר הקשה: אתה בערוץ 10 או שאתה הולך לעבוד עם אריה דרעי?  בתגובה השיב אבישי בן חיים: "קישקושים הייתי בחופשה קצרה אז אנשים הפיצו שמועות אבל אני בעיתונות ואני אוהב את העיתונות וזה חשוב לי, עמדת השפעה חשובה".

האזינו (באדיבות קול ברמה)

העיתונאי  יהודה שלזינגר מישראל היום ניסה להתקיל את בן חיים: "אבל יש פה משהו באג'נדה שלך שדרעי חוזר, ויש פה הזדמנות להחזיר עטרה ליושנה, יושב עליך טוב".. והאחרון השיב: "שלא נתבלבל פערי השקפות והפערי תפיסות עולם גם מבחינה דתית ומבחינות אחרות הם מאוד שונים.

אבישי בן חיים התייחס לקשר שלו ההדוק עם אריה דרעי ואמר: "אני חושב שהסיפור של אריה דרעי הוא סיפור מדהים, אני חושב שהתרומה שלו לשיפור מעמדם של המזרחיים בישראל היא עצומה, כולל המכלוף אגב, כולל הצעד הזה שלהגיד אני מכלוף שאנחנו יודעים כמה מזרחיים בורחים מהשם שלהם ומפחדים מהשם שלהם כולל הצעד הסימלי הזה וכלל הצפת דיכוי המזרחיים בישראל, מהבחינה הזאת אני חושב שמגיע לו קרדיט עצום כמעט יותר מכל אחד אחר.

לסיכום: אבישי בן חיים שב והדגיש  כי הוא לא יעבוד עם דרעי, "לא, אין מצב, זה עולמות אחרים, בנושאים אחרים, הדעות חלוקות בדעות דתיות, בדעות לאומיות".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.