אבישי בן חיים משיב לביקורת

העיתונאי אבישי בן חיים מגיב לביקורת "שהתייצב לצד המשפחה החרדית" ומעדיף להתייחס להוריה החרדים של אסתי וינשטיין שעימם היו בקשר. {"ההורים של אסתי לא ניתקו קשר"}

לאחר שספג ביקורת נוקבת על כך שיח"צן את חסידי גור ויצא להגנתם של בני משפחת וינשטיין החרדים, העיתונאי אבישי בן חיים מגיב לביקורת ומעדיף להתייחס להוריה  החרדים של אסתי וינשטיין שעימם היו בקשר.  "אתה יודע מה אולי אתה צודק, את זה לא ידעתי", אמר לי אחד שנורא כעס על הפוסט שפרסמתי שהגן על המשפחה החרדית. ואז קלטתי שבתוך הזעם על גורלה של אסתי, שהופנה אל הפלג החרדי במשפחתה, אנשים לא יודעים אפילו את הנתון הבסיסי  כי אבא ואמא של אסתי ז"ל לא ניתקו ממנה קשר, הם דווקא שמרו איתה על קשר וגם עם אחיה שאף הוא עזב את העולם החרדי". כותב בן חיים.

בן חיים מממשיך לגונן על המשפחה החרדית וכותב: "אני חושב שאנשים הגונים שלא ידעו את הפרט הקטן הזה יצטרכו לבחון את עמדתם מחדש, אולי אפילו למחוק דברים רעים שכתבו. לא על עצם הפרשה, רק על המשפחה".

א"אני מספר פה משהו, כדי שלא ייצא שאלה שמאשימים את האטימות החרדית, יחטאו כתוצאה מחוסר יידע באטימות כלפי הוריה ששמרו איתה קשר לאורך כל השנים ובנותיה שכעסו עליה מסיבות שקטונתי לשפוט אבל הן בוודאי לא ידעו את כל הפרטים שכולם נחשפים אליהם מתוך הספר, ובוודאי לא ניתקו את הקשר סיבות דתיות נטו (שהרי ההורים שמרו קשר גם אסתי ז"ל וגם עם אחיה חנוך שיצא אף הוא מהחברה החרדית.) .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.