אבי הילדה גולל את רגעי האימה ומבקש: "אנא התפללו, היא נלחמת על חייה" (וידאו)

אבי הילדה איילת בת רות שנפצעה קשה בפיגוע בשומרון בשיחה מבית החולים: "זה היה מארב, איילה חילצה את עצמה". צפו


(באדיבות רשת)

"נסענו וחיכו לנו במארב. ראינו את ההצתה של בקבוק התבערה. אמרתי שאם ניסע מהר – אולי נוכל לעבור אותו. צעקתי לאיילה לצאת מהרכב והיא חילצה את עצמה" – כך, ממיטתו שבבית החולים, גולל הערב (חמישי) אבנר שפירא, אביה של איילה (11) שנפצעה קשה בפיגוע בשומרון, את רגעי האימה כששני מחבלים התקרבו אל הרכב שבו נסעו ליד אל מתן שבשומרון וזרקו אל תוך המכונית בקבוק תבערה שנסע בין מעלה שומרון לאל מתן, בכביש 55.

כאמור הרכב עלה באש, הנוסעים נמלטו ממנו. אחת הנוסעות בת ה-11 נפצעה באורח קשה מכוויות, אביה נפצע באורח קל.

הפצועים טופלו על ידי צוותים של מגן דוד אדום ופינו לבית החולים "שיבא" בתל השומר.

שר הבינוי אורי אריאל (הבית היהודי) קרא לכוחות הביטחון להגיב בחומרה. "דין בקבוק תבערה בשומרון כדין קאסם בדרום. בקבוק תבערה מטרתו אחת – להרוג יהודים. ההקפאה השקטה של החודשים האחרונים היא עידוד לטרור וזה חייב להיפסק מיידית. אני קורא לראש הממשלה להגיב תגובה ציונית הולמת מיד ומכוחות הביטחון אני מצפה להגיב בחומרה ובתקיפות״.

אבי נעים, יו״ר ועדת הביטחון במרכז השלטון המקומי וראש מועצת בית אריה אמר כי "התגובה להשלכת בקבוק תבערה צריכה להיות ירי על מנת להרוג. ילדה בת 11 בדרכה לביתה עם אביה נפגעה קשה על ידי מחבלים שפלים.

דובר מד"א זכי הלר מסר: בשעה 18:23 נמסר למרחב ירקון על בקת"ב שפגע ברכב סמוך לכניסה למעלה שומרון, מדיווח ראשוני במקום 2 נפגעים בהם : ילדה כבת 11 עם כוויות במצב קשה וגבר במצב קל .

 

התפללו על הילדה איילה בת רות שנפצעה היום מבקבוק תבערה.

שיר למעלות אשא עיני אל ההרים מאין יבוא עזרי עזרי מעם ד' עושה שמים וארץ אל יתן למוט רגלך, אל ינום שומרך, הנה לא ינום ולא יישן שומר ישראל, ד' שומרך ד' צלך על יד ימינך יומם השמש לא יככה וירח בלילה ד' ישמורך מכל רע ישמור את נפשך ד' ישמור צאתך ובואך מעתה ועד עולם

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.