האיש והמיקרופון: אבי רוזן מונה למנכ"ל קול חי • בחילופי התפקידים מונה עדו ליבוביץ ליו"ר פעיל של מועצת המנהלים של החברה

אבי רוזן שהחל את דרכו בתור שדרן ברדיו לאחר מכן עבר לערוך את קו עיתונות, ושוב חזר לרדיו הפעם לתפקיד ניהול התוכניות הרדיו, ואף היה אחראי לג'ינגל הקליט של הרדיו "קול חי תמיד מדבר אלי", מונה לתפקיד המכובד של מנכ"ל הרדיו.

על פי הדיווח חילופי התפקידים ברדיו "קול חי", על פי החלטת דירקטוריון החברה: עדו ליבוביץ ימונה ליו"ר פעיל של מועצת המנהלים של החברה ואבי רוזן ימונה למנכ"ל הרדיו במקומו. עדו ליבוביץ: "רדיו "קול חי" היווה עבורי בית לאורך 7 שנים, אני גאה על הישגינו בשבע השנים האחרונות, הישגים אשר מיצבו את הרדיו כמדיה מתקדמת הזוכה לאחוזי האזנה גבוהים".

במכתב שכתב והפיץ לעובדים ציין ליבוביץ כי על פי החלטת הדירקטוריון הוא מסיים את תפקידו כמנכ"ל הרדיו ומתמנה ליו"ר פעיל של החברה. הוא הודה לכלל העובדים וספקי השירותים על עבודתם הנפלאה וציין כי הוא גאה על הישגיי הרדיו, אשר מיצבו אותו מתקדמת ומותאמת לקהל מאזיניו. "כיום כולם מכירים את רדיו "קול חי", את ייחודו ואת כוחו, דבר שבא לידי ביטוי באחוזי ההאזנה להם אנו זוכים, זאת גם בתחום השיווק והמכירות בהם הגענו להצלחות מדהימות".

עוד בירך ליבוביץ את אבי רוזן על מינויו החדש וציין כי הוא רואה בו את האדם המתאים ביותר לתפקיד. "אבי הוא איש מקצוע ברמה גבוהה, מכיר את רדיו "קול חי" ורואה בו בית כמוני".

כאמור, לרוזן ניסיון עשיר בתחום הרדיו והעיתונות במגזר החרדי. את דרכו התקשורתית החל ב"רדיו 2000", שם שימש כמנהל תוכניות וכשדרו במשך כשנה וחצי.
בשנת 1996 היה מצוות המייסדים של רדיו "קול חי", והגיש בתחנה במשך 6 שנים את התוכנית היומית "חי חזק", שזכתה להאזנה גבוהה. כמו כן שימש רוזן בתקופת עבודתו ברדיו בתפקידים שונים. בשנת 2002 מונה רוזן לעורך ראשי ברשת "קו עיתונות דתית", שם עבד כ-9 שנים. בשנת 2012 מונה רוזן למנהל התוכניות ברדיו "קול חי" והיום כאמור מונה למנכ"ל הרדיו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.