אבל בבני ברק: גדולי ישראל בהלוויית ד"ר רוטשילד

אלפים השתתפו הערב במסע הלוויתו של הרב ד״ר משה רוטשילד מייסד המרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק

אלפים השתתפו הערב במסע הלוויתו של הרב ד״ר משה רוטשילד מייסד המרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק. בין האלפים הגיעו לחלוק כבוד אחרון מרנן הגר"ח קנייבסקי הגרב״ד פוברסקי והגר״י זילברשטיין.

הלווייתו יצאה הערב, מוצאי שבת בשעה 22:30 מרחבת בית החולים, ותעבור דרך ביתו ברחוב אלישע 20 בני ברק. ד"ר רוטשילד ז"ל היה ידוע גם כמוהל אשר מתוך אלפי בריתות שביצע ברחבי העולם, מל בעבר גם מבוגרים שעלו מברית המועצות וכן מפורסמים רבים במדינת ישראל. נינו נקרא על שמו בברית שהתקיימה השבת.
: הד"ר משה רוטשילד ז"ל פונה ביום שלישי בבוקר לאחר שמעלית בה ירד מביתו קרסה. הוא פונה במצב קשה ביותר. הבוקר בשעה 7:30 נפטר. השאיר 17 ילדים שאחד מהם מאושפז בבית החולים למעלה מעשר שנים. בבית הכנסת במעיני הישועה הסירו את הפרוכת.

בית החולים מעיני הישועה זהו המקום הראשון בעולם שקרוי בית רפואה לאור בקשת הרבי מליובאוויטש מדר' רוטשילד ע"ה. באחד ממסעיו הוא הגיע לרבי לפגישה בבית מדרשו בניו יורק וסיפר לו על חזונו. הרבי הניח בידו צ'ק חתום פתוח ואמר לו תרשום כל סכום שתחליט. ד"ר רוטשילד רשם אלף דולר. הרבי ביקש שיקראו לזה בית רפואה והד"ר הבטיח לעשות כן וגם קיים.הצק של הרבי לד״ר רוטשילד עם חתימת קודשו של הרבי של דר משה רוטשילד מתנוסס בראש הצ'ק.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.