אבל במודיעין עילית: הגר"ז ברוורמן זצ"ל

אבל במודיעין עילית: בליל שבת לפנות בוקר הלך לעולמו הגאון רבי זליג ברוומן זצ"ל רב קהילת 'שערי תפילה' בברכפלד לאחר מחלה קשה, בן 52 בפטירתו. {דיין האמת}

אבל במודיעין עילית: בליל שבת לפנות בוקר הלך לעולמו הגאון רבי זליג ברוומן זצ"ל רב קהילת 'שערי תפילה' בברכפלד לאחר מחלה קשה, בן 52 בפטירתו.

הרב ברוורמן חלה בתקופת החגים תשע"ו ומאז הספיק להבריא אך שוב חלה עד שלאחרונה מצבו הידרדר. הרופאים אמרו נואש ושלחו את הרב ברוורמן לביתו שם התמודד בגבורה עם המחלה הקשה כשמשפחתו הקרובה תמכה בו כל העת.

בעת התגברות המחלה הורה מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי להוסיף לשמו את השם "רפאל" כשבמקביל נערכו כל העת תפילות ועצרות לרפואתו השלמה, אך בליל שבת סמוך לשעה 04:00 לפנות בוקר השיב את נשמתו לבוראה.

הרב ברוורמן הוא חתנו של הגאון רבי דב צבי אורדנטליך רבה של ביתר עילית, היה ממייסדי הישיבה לצעירים 'גבעת רוקח' בבני ברק. לפני כמספר שנים מונה על ידי גדולי ישראל לכהן כרב קהילת 'שערי תפילה' בברכפלד, למרות שביתו שכן בקריית ספר היה מגיע בכל שבת לבית הכנסת בברכפלד לשאת שיעורים ושיחות.

הוא היה חריף ובקי בכל מכמני התורה, ולפני כמה שנים מונה בתמיכתם ובעידודם של גדולי ישראל, לכהן פאר כרבה של קהילת ‘שערי תפילה' בברכפלד. הרב ברוורמן זצ”ל היה בעל דרשן ופה מפיק מרגליות, רבים צבאו על בית מדרשו להאזין לדרשותיו ושיחותיו הנפלאות.

הלוויתו תצא הערב מוצאי שבת קודש מביתו ברחוב שדי חמד בקריית ספר בהשתתפות אלפים מתושבי העיר ורבניה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זה מה שמעניין אותך ? באמת!!!

    רב אחת הקהילות המפוארות בעיר נפטר ומתעסקים בשטויות.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב