אבל בנתיבות: בתו של הבבא סאלי ע"ה

מנתיבות מגיעה הערב הבשורה המרה על הסתלקותה של הרבנית הצדקנית מרת אסתר אדרעי ע״ה בתו של הבבא סאלי. צפו בתיעוד מחייה

ברוך דיין האמת: מנתיבות מגיעה הערב הבשורה המרה על הסתלקותה של הרבנית הצדקנית מרת אסתר אדרעי ע״ה בתו של הבבא סאלי. היא נולדה לרבנית סימי שמחה, אשתו האחרונה של הבבא סאלי זיע״א.

מסע ההלוויה של הרבנית הצדקת אסתר אדרעי ע"ה, בתו של בבא סאלי זיע"א ואחות האדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא שליט"א תצא בשעה 22:30 מביתה ברחוב בן גוריון 7 נתיבות, לכיוון בית העלמין בעיר.

בעלה של הנפטרת משמש כשליח של חב"ד בעיר נתיבות ומנהל המוסדות בעיר. בשבוע האחרון מצבה הידרדר, ועם ישראל הרבה בתפילות בעבורה.

עצרות תפילה התקיימו בנתיבות במודעות שהופצו בעיר נתיבות נכתב כך: "אין יהודי מכל קצווי הארץ והעולם שלא זכה להכיר או לשמוע על הבבא סאלי זצ"ל. אלפי אנשים נושעו מתפילתו, היום אנחנו חייבים להחזיר לו, בתו הרבנית אסתר דרעי זקוקה לרחמי שמיים מרובים".

את מסע הלווית הרבנית אסתר אדרעי ע"ה, בתו של הבבא סאלי זיע"א ואחות האדמו"ר רבי ברוך אביחצירא שליט"א.

ע"פ המסתמן בשלב זה מסע הלוויה יחל בשעה 22:30 מביתה ברחוב בן גוריון 7 נתיבות, לכיוון בית העלמין בעיר. מתנדבים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה יתגברו את מערך האבטחה הרפואית בכדי לתת מענה רפואי מהיר ומיידי במידת הצורך.

עקב מזג האוויר החם והשרבי בשעות אלו ממליצים באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה להרבות בשתיה במהלך מסע ההלוויה בכדי למנוע מקרי עלפונות ואיבוד נוזלים. בכל מקרה חירום רפואי במהלך מסע ההלוויה מומלץ לחייג מיידי 1221 למוקד החירום של איחוד הצלה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.