"אבל וחפוי ראש": מופע האימים של ערד ניר

ניר סירב להביע התלהבות לאור דברי טראמפ. "הייתי מתלהב מהדברים לו הייתי חוזר מחופשה של שנה באי נידח בלי תקשורת ובלי לדעת מי נשיא ארה"ב – ברשתות החברתיות ירדו על ערד ניר. צפו

בעוד כל עם ישראל יושב מול המסכים וחוגג את הצהרתו של טראמפ, היה מישהו שהיה על סף דמעות והתקשה להצטרף לחגיגה: מדובר בכתב חדשות 2 ערד ניר שצינן את ההתלהבות של כתבי חדשות 2 ששיבחו ברובם את טראמפ על הצהרתו הפרו ישראלית.

ברשתות החברתיות ירדו על אנשי התקשורת החמוצים : "ערד ניר כבר פתח אוהל אבלים? אני רוצה לבוא לנחם אותו", כתב גולש בטוויטר. גולש נוסף צייץ: "חברים, מתנדב שהולך לישון הערב אצל ערד ניר אסור שיישאר לבד". העיתונאי לשעבר שרון גל התייחס אף הוא לתגובתו של ארד "כשארד ניר ואמנון אברמוביץ׳ כל כך זעופים באולפן, סימן שמשהו טוב קרה לישראל".

כאמור, ניר סירב להביע התלהבות לאור דברי טראמפ. "הייתי מתלהב מהדברים לו הייתי חוזר מחופשה של שנה באי נידח בלי תקשורת ובלי לדעת מי נשיא ארה"ב. אני מזכיר שדונלד טראמפ לפני פחות משנה שיגר עשרות טילי טומהוק לעבר סוריה ועכשיו בסוריה יושב אסד וחולק אותה עם האיראנים", אמר ניר בפאנל.

ערד טען כי "זה אותו דונלד טראמפ שבשבוע שעבר עמד והגיע לכנות את נשיא צפון קוריאה ככלב חולה, אותו איש שלא מציג שום פיתרון ושום דבר. זו מדיניות של גחמה. השאלה היא האם הדברים אלה הם חלק מתוכנית מסודרת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.