אבנים על ביתו של חבר מועצת עיריית ירושלים – תיעוד(וידאו)

צעיר תועד מיידה אבנים לעבר ביתו של אריה קינג, חבר מועת העיר ירושלים. קניג מאשים את המשטרה בחדלון. צפו בתיעוד

במהלך סוף השבוע הושלכו אבנים לעבר ביתו של חבר מועצת עיריית ירושלים מטעם סיעת "ירושלים מאוחדת" אריה קינג. בתמונות שנקלטו במצלמות אבטחה נראה צעיר משליך אבנים לעבר הבית ונמלט בחזרה לכפרו הסמוך.

קינג עצמו טוען כי הנער שיידה אבנים לעבר ביתו תועד כבר מספר פעמים על ידי מצלמות האבטחה שהתקין. "המשטרה נמנעת מלהיכנס לשכונת השילוח ולעצור אותו ולכן יום אחר יום הוא מיידה עלינו אבנים. נראה שהמשטרה תצטרך לקבל שיעור פרטי איך מטפלים במחבלים בצעירותם", אומר קינג, פעיל ימין שנחשב למי שמוביל בירושלים רכישת נכסים בשכונות ערביות.

בתוך כך, גם אתמול נמשכו ההתפרעויות במזרח העיר. עשרות רעולי פנים חסמו כבישים, הבעירו פחים ויידו אבנים ובקבוקי תבערה בסמוך לבית אורות בשכונת א-טור. אדם אחד נפגע קל מאבן ולא נזקק לטיפול רפואי. כוחות משטרה ומשמר הגבול נמצאים במקום ופועלים באמצעים לפיזור הפגנות.

נוסף על כך, נזרקה אבן לעבר הרכבת הקלה בציר בית חנינא-שועפט. נזק נגרם לשמשה. לא היו נפגעים, כוחות משטרה עורכים סריקות לאיתור חשודים.

מוקדם יותר הוכנס לשכונת סילוואן שבדרום-מזרח העיר טרקטור בתיאום עם עיריית ירושלים על מנת לפנות גרוטאות, אבנים ופסולת מהכביש, במטרה לאפשר תנועה חופשית לכלי רכב של תושבי המקום. מספר צעירים החלו ליידות אבנים ולירות זיקוקים לעבר הטרקטור. לא היו נפגעים. כוח של משמר הגבול שנפרש במקום פיזר את המיידים תוך שימוש באמצעים לפיזור הפגנות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.