אבנר נתניהו התגייס, רה"מ נפרד בחיבוק

ראש הממשלה ורעייתו ליוו את בנם הצעיר ללשכת הגיוס ■ ראש הממשלה שוחח עם משפחותיהם של חלק מהמתגייסים, ונפרד מבנו בחיבוק ובהנחת יד על כתפו

יום גיוס במשפחת ראש הממשלה: בנימין נתניהו לקח פסק זמן מהקרבות בקואליציה למטרה אישית-לאומית – גיוס בנו אבנר, שישרת במודיעין שדה. ראש הממשלה ורעייתו שרה הגיעו עם שני בניהם – יאיר ואבנר – ללשכת הגיוס בירושלים, בליווי מאבטחים רבים.

"אנחנו מתרגשים מאוד, כמו כל אבא וכל אמא כשהבן הולך לצבא", אמר ראש הממשלה נתניהו.

"אנו מלאים בגאווה וגם דאגה טבעית, כמו כל בית בישראל, אנחנו לא שונים", הוסיף נתניהו שאיחל הצלחה לבנו. "אמרתי לאבנר שישמור על המדינה וישמור גם על עצמו. אני מאחל לכל החיילים שמתגייסים היום הצלחה ולכל ההורים שמתרגשים כמונו שיירגעו, יהיה בסדר". רעייתו שרה הדגישה: "ושייחזרו כולם בשלום הביתה".

ראש הממשלה הניח יד על כתפו של בנו אבנר, שהגיע מצויד בתרמיל גדול‎ עם תספורת קצוצה ותקנית, והעניק לו חיבוק אבהי. ראש הממשלה שוחח גם עם כמה מהמתגייסים והצטלם עם בני המשפחות‎ בזמן שרעייתו נפרדה בנשיקה מבנם.

בשנת 2010, בהיותו כבן 15, השתתף אבנר נתניהו בחידון התנ"ך העולמי וזכה לשמוע את שאלת ראש הממשלה – מפי אביו. כדי שלא יהיה חשד להעדפה כלשהי כלפי בנו, נתניהו קיבל את השאלה במעטפה חתומה רק לאחר שכל המתחרים כבר ישבו על הבמה. "אני במעמד מיוחד", אמר בהתרגשות ראש הממשלה, שלא כתב את השאלה בעצמו.

לבסוף זכה נתניהו הצעיר בתואר הסגן השני עם 47 נקודות, כאשר למקום הראשון הגיעה אור אשואל מכפר סבא שזכתה בתואר "כלת חידון התנ"ך העולמי לנוער". בריאיון שהעניק ראש הממשלה לאחרונה לחדשות 2 הגדיר את בניו יאיר ואבנר כ"משגיחי הכשרות הפרטיים שלי", שמוודאים כי הוא אוכל כשר בלבד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.