מחדל של השב"כ: "אבנר נתניהו עבד עם אביו של מחבל"

האם אבנר נתניהו עבד בעברו עם אביו של מחבל? אראל סג"ל ברדיו ללא הפסקה שוחח עם אלחנן גרונר, 'הקול היהודי' שחשף שראש הממשלה ורעייתו אף הגיעו לבקרו במקום.

האם אבנר נתניהו עבד בעברו עם אביו של מחבל? אראל סג"ל ברדיו ללא הפסקה שוחח עם אלחנן גרונר, 'הקול היהודי' שחשף שראש הממשלה ורעייתו אף הגיעו לבקרו במקום.

"אבא של מחבל, שביצע לפני שלוש שנים פיגוע דקירה ברעננה, עובד במגדניית דובשנית ברחוב הפלמ"ח בירושלים ופרסם בפייסבוק שלו גילוי אהדה לבנו המחבל. בעדותו בבית המשפט נחשף שאותה מגדנייה מוסרת אוכל לבית הנשיא ובנוסף התברר שבנו של ראש הממשלה, אבנר נתניהו, עבד שם בשנת 2018 למשך חצי שנה, אפילו אביו (בנימין נתניהו) הגיע עם רעייתו לבקר אותו במקום. נראה על פיו כמחדל רציני".

אראל לא הופתע מהפרסום: "בשנת 2009 חוקרים פרטיים עקבו אחרי ראש הממשלה אך מי שזיהה אותם היה ראש הממשלה בעצמו ולא יחידת האבטחה של השב"כ. גם סוגיית הנהג של יאיר נתניהו היא מחדל. הועסק נהג שהוא בעצם חוקר פרטי שהקליט את בנו של ראש הממשלה והפיץ את ההקלטה לתקשורת. אני תוהה אם הוא נכנס בכזו קלות לתפקידו אולי גם נכנסו גורמים עוינים נוספים דרך היחידות הללו. כעת אתה מציג שבקרבה של בנו של רה"מ נמצא אדם שבנו הוא מחבל ומביע אהדה למחבלים. זה מעורר סימני שאלה לגבי מערך האבטחה והבדיקות שנעשות".

אלחנן ציין כי ניהל שיחה עם מנהל אותה מגדנייה וחשף שהסתיר ממנו את העובדה שהלך לבקר את בנו בבית החולים אחרי שנורה מירי רעולי פנים: "הבעלים של המקום סיפר לי לאחרונה שבנו הצעיר (בן ה-12) נורה לאחרונה מירי חתונה הוא נסע לבקרו בבית החולים הדסה. התברר שהוא כלל לא נפגע מירי חתונה אלא צילם קבוצה של רעולי פנים מבצעים ירי באוויר וחטף קליע. ישר קפץ לי לראות מקרה החייל תומר חזן, השם ייקום דמו, שעבד במסעדה בבת ים עם ערבי שאחיו ישב בכלא עקב פיגוע שביצע".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.