אברהם דוב גרינבוים עוזב את 'בקהילה'

לאחר 7 שנים בעריכת עיתון'בקהילה', אברהם דוב גרינבוים עוזב את עיתון בקהילה ולוקח פסק זמן, את מקומו בעריכת העיתון יחליף העיתונאי שלומי קוק שערך בעבר את רשת קו עיתונות דתית. { טלטלה 'בקהילה'}

לאחר 7 שנים בעריכת עיתון'בקהילה', אברהם דוב גרינבוים, עוזב את עיתון בקהילה  ולוקח פסק זמן. את מקומו בעריכת העיתון יחליף העיתונאי שלומי קוק שערך בעבר את רשת קו עיתונות דתית.

במכתב שכותב בטורו האחרון בבקהילה הוא מסביר את החלטתו  לפרוש, "החלטתי לקחת פסק זמן", כותב.

"אני מביט לאחור בסיפוק רב: השתדלתי, עמלתי ויגעתי בסייעתא דשמיא לשרת נאמנה את שולחיי ולהוות פה ושפה לציבור ההארדקור, המיינסטרים והקונצנזוס החרד לדבר השם. כתבתי את מה שאני מאמין והאמנתי במה שאני כותב". מוסיף גרינבוים.
"שקדתי יחד עם צוות ׳בקהילה׳ להוביל עיתונות חרדית במיטבה, לקדם תקשורת ייעודית, מקצועית ואיכותית ולהגיש לפני הקוראים את מיטב הכתבות, הטורים והמרורים", כותב גרינבוים שנחשב לאחד
העורך הפורש פורש בפי הקוראים את משנתו הסדורה, : טובת הקורא עמדה לנגד עיני במהלך כל השנים, תחילה כסגן עורך וב־4 שנים האחרונות כעורכו הראשי של העיתון. ב״ה ידענו עליות ומורדות, גלים וסערות, ברכות ושבחים, ומטבע הדברים גם חירופים וגידופים".
לסיום מודה  עורך בקהילה הפורש " לידידיי שחלקו עמי לאורך השנים את המלאכה, עמדו לצידי ועמדתי לצידם. המו״לים, העורכים, אנשי השיווק וההנהלה, אנשי העיצוב וההפקה, עורכי/ות כל חלקי העיתון, כותבי/ות העיתון על כל חלקיו. תודה מיוחדת לקוראיי שחלקו עמי את הארותיהם, הערותיהם וגערותיהם.
"לכל דבר יש סוף, ויש סוף ללא דבר".,כך במילים אלו חותם אברהם דוב גרינבוים את הטור האחרון בבקהילה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.