"אברהם טריגר לא יודע מה היא צורת מטבע" (האזינו)

מה חושבים ב'פלג הירושלמי' על מנהל קו ההטרדות מטעם ידידי 'הפלס' אברהם טריגר? "אפילו צורת מטבע הוא לא יודע מה היא" – כך מספר עליו שלמה זלמן ברנד מבכירי העסקנים ב'פלג' שפתח אף קרן לכיסוי הוצאות המשפט. האזינו

ב'פלג הירושלמי' יוצאים להגנה על חברם אברהם טריגר מי שמנהל את קו האמבק של ידידי עיתון 'הפלס' ומנהל בימים אלו מאבק משפטי קשה על זכות קיומו של הקו וזאת לאחר שכבר הוגש נגדו כתב אישום בו נאמר כי ניצח על עשרות פעילים שהתקשרו לבכירים בתחום הפרסום. טריגר הואשם בשידול להטרדה ובקשירת קשר לביצוע פשע.

בהקלטה שהגיע לידי 'קוקר' נשמע שלמה זלמן ברנד מי שהנחה מספר כינוסים של 'הפלג הירושלמי' משבח את אברהם טריגר במילים חמות באומרו: "אפילו צורת מטבע הוא לא יודע מה היא".

[alooma ref="ae2f3a0ec4000bf735d7fc17dc2f188a.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]

ברנד הוסיף: "אסור להיות אדישים אציליים ונחמדים כשזה נוגע לציפור הנפש שלנו, חובה שלנו הכרת הטוב לעצמינו ולר' אברהם כל אחד נותן לפחות 8 שקל לחודש כפול 12 חודשים. תוך יום אחד נגייס 400 אלף שקל נקווה שהטלפונים לא יקרסו. המטרה שלהם להתיש אותנו כלכלית ותורנית". אמר ברנד.

כזכור, יחידת ההונאה של מחוז ירושלים ניהלה במשך כחצי שנה חקירה סמויה בעקבות עשרות תלונות שהתקבלו במשטרת ירושלים מבכירים בחברות גדולות במשק ובהם חברות ממשלתיות.

עניינן של התלונות – הטרדות בלתי פוסקות באמצעות הטלפון, דוא"ל ופקסים של מנכ"לים ובכירי החברות, בהם הציגו עצמם ככאלו המייצגים ציבור גדול המרגיש מקופח מכך שהם לא מפרסמים בעיתון המייצג אותם ובשל כך כדאי להם לפרסם בעיתון 'הפלס'.

מהחקירה עלה כי החשודים, היו פונים מדי יום למוקד טלפוני המכונה 'קו המאבק', בו היו מזדהים באמצעות קוד וסיסמא וזיהוי מספר טלפון ממנו היו מתקשרים. לאחר שהיו מזוהים – קיבלו הנחיות מדויקות לגבי פעילותם (את מי עליהם להטריד, כמה להטריד, נוסח ההטרדה וכן מספרי הטלפון, פקס והמייל של אותו נציג חברה).

עוד עלה מהחקירה כי לאחר קבלת ההנחיות התקשרו לאותם נציגי החברות, כפי שהתבקשו מנציגי 'קו המאבק', ובאופן בלתי פוסק היו מתקבלות עשרות ומאות שיחות, פקסים ומיילים לאותה החברה, מה שהוביל לשיבוש הפעילות התקין של החברה. בשל ההטרדות הבלתי פוסקות חלק מהחברות בחרו לבטל את הפרסומים באמצעי התקשורת האחרים, על מנת להימנע מההטרדות הבלתי פוסקות.

13 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. "הנה בשנים האחרונות", כותב הגר"ח ותוקף את אנשי הפלג הירושלמי, "קמו אנשים מתוכנו ריקים ופוחזים בעלי מחלוקת ומקהילים קהילות ברבים ופוערים פיהם לבלי חוק בכל הקדוש לנו, ומדברים סרה וזלזול על גאון ישראל קודש הקודשים, גדול דורנו מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א, ומערערים על הנהגתו".

  מרן שר התורה ממשיך ותוקף את אנשי 'בני תורה': "ובאמת שכל כוונתם ומזימתם לכפור במושג שגדולי הדור ינהיגו את הדור כפי שהיה ויהיה בכל הדורות, ומכריזים ואומרים אין לנו חלק בדוד ולא נחלה לנו בבן ישי איש לאוהליו ישראל הישר בעיניו יעשה".

  "ועתה הגדילו לעשות לפתוח מפלגה, אוי לנו שכך עלתה בימינו שכבוד התורה מושפלת עד שאול תחתית רח"ל וסופה מי ישורנה, איך נכניס אהבת תורה לדור הצעיר", כותב הגר"ח בכאב.

  "והנה העולם אינו הפקר", מתריע מרן הגר"ח, "וכבר אמרו חז"ל כל המבזה תלמיד חכם אין לו חלק לעולם הבא אין רפואה למכתו, וצריך להתרחק מהם פן תספו בכל אשר להם ח"ו ולא לסייע בידם בשום אופן להיות שותף למבזי ת"ח

  יוחנן |
  הגב
 2. הדרך לטפל באנשי ההשכלה משערי חסד הינה לפרסם את מלחמותיהם בכל גדולי ישראל
  ולהסביר לצעירים שבהם בשפה נעימה כי הציבור חפץ שלום וחירות
  ומעוניין להשיל מעצמו את עול העריצות של אנשי נצח
  האיך נוכל לשכח איך ירדו לחייו של כל מי שלא חשב כמותם
  גם אם עשה לבסוף מה שרצו
  מספיק היה שלא חשב כמוהם

  עדיין לא מש מזכרוננו כיצד רדפו את פאר עולם הישיבות ר' מיכל פינשטיין וירדו לחייו עד מותו

  די להיזכר איך פירקו את שיעורו של פוסק הדור מרן הרב וואזנר והזהירו לבל השתתפו בשיעורים שלו רק בגלל שלא חשב כמוהם

  ולהיזכר איך איימו באלימות פיזית על ר' דב לנדאו שלא חשב כמותם למרות שעשה לבסוף כדעתם

  לדמוע בהעלות תמונת הפגיעה באמצע ההקפות בשמחת תורה כאשר סילקו בבושת פנים את הגאון ר' בנימין זילבר ז"ל מבית כנסת ירחי כלה הכל בעוון שלא חשב כמותם

  הם מדברים על שלא נותנים להם עליות ?

  הם אלו שהילכו אימים על מרן הרב עובדיה ז"ל ולחמו בחרוף נפש שלא יהיה שלום באלעד בזמן שמרן הרב שטינמן רצה שיהיה אחדות וטענו בהרב שטינמן הולך נגד הרב שך כביכול כי הוא עושה שלום עם הרב עובדיה
  ולפתע ביום פטירתו מי הגיע להספידו גדולי לוחמיו

  רק בדרך של חשיפת פרצופם האמיתי נוכל לשלחם מעלינו ל"נצח " תרתי משמע

  שמילו |
  הגב
 3. מדוע יש צורך להחרים את הפרסום בעיתון הפלס….למי מפריע מה שנכתב שם …הפלג הבני ברקי המעוניין בפירוד חייב להפנים שלפלג הירושלמי יש זכות קיום….ובדיוק כמו שאצל הבני ברקים מרן הגראי״ל ומרן הגר״ח הם מורי דרכם… כמו כן אצל הפלג הירושלמי מרן רה״י הגרש״א שליט״א הוא מורה דרכם….ודי לכל המלחמה המטופשת הזאת שאין בה אלא שחיתות המידות ואכזריות שלא היתה מעולם .ואין לנו חילול השם גדול מיזה….ויה״ר שישובו בתשובה שלימה במהרה

  מביט מן הצד |
  הגב
  • אצל הפלג הירושלמי מרן ר' נתי גרוסמן הוא מורה דרכם, זה ההבדל ולכן הגראי"ל והגר"ח וכל גדולי ישראל מתנערים מהם…

   תביט יותר טוב מהצד…..

   אברהם |
   הגב
   • התירוץ שאנשי החצר מסובבים את גדולי ישראל נאמר ע״י המזרחי לפני שבעים שנה…אז יפה שהגעת למסקנה בפיגור של חמישים שנה..אבל אצלינו החרדים באמת, אדם גדול באמת א״א לסובב, ואדם שמסתובב אינו גדול אלא פתי שמאמין לסובבים אותו….וחובתו של כל חרדי להבין זאת כדי שיהיה לו אמונת חכמים אמתית…בחכמי ישראל האמתיים …

    נאמן לגדולי ישראל האמתיים |
    הגב
    • אלו שמתחברים לציונים הכופרים בד' ותורתו, ואפ' אלו החכי"ם -החרדים ויועציהם, ואפי' מנהיגיהם וכו', עתידין ליתן את הדין, על מה שהם מבזים ומחללים שם שמים ברבים, ומתחברים לרשעים גמורים אפ' רק כדי ליהנות מכספיהם הטמאה.

     למעשה התורה אוסרת להתגייס לצבא הציוני השמד והניאוף, – גם לאלה שאינם לומדים תורה אסור לגמרי, אין שום היתר בעולם להתגייס לצבא השמד ובית-ניאוף הגדולה של מדינת ישראל. "המציאות היא שמי שמגיע כחרדי לצבא יוצא משם לכה"פ חצי חילוני" "יהודי, כל זמן שהוא יהודי שרגלי אבותיו עמדו על הר סיני, אסור לו ללכת לצבא, לא משנה כמה כסף יקבלו מכך הישיבות". תראו בקרוב "שאם עד עכשיו הגזירה על עולם הישיבות וגיוס החרדים נחקקה על-ידי החילונים והחרדים נלחמו בזה, תראו עכשיו, שאותו חוק יחוקק ע"י החרדים של רח' חזון איש, ואז הכל יהיה כשר" וע"ז יתנו החרדים הנ"ל את הדין בגיהנום "בצואה רותחת"

     משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
     הגב
 4. אם אנו רואים כיום שאלפי הנאמנים לטריגר ממשיכים למחות בחברות המחרימות
  ובנוסף אנו רואים שיתד נאמן ממשיך להיות מדורדר ומדרדר את כל העיתונות החרדית יחד איתו
  זה אומר שהמאבק של טריגר מצליח למרות כל ההצגה של המשטרה והמשתפים המחורדקים

  נייטראלי |
  הגב
  • ה שהפלג לא קולט שהוא לא מעניין אף אחד במדינת ישראל הוא לא על באמת משמעותי והוא חוץ מפרובוקציות אף אחד היום לא מתייחס לפלג

   שמעון ביטון |
   הגב
 5. הוא דווקא היה נשמע משופשף בעימותים שעשו איתו…
  בניגוד לברנד שאינו יודע מימינו לשמאלו…
  ווי מען זאגט נעבאך מינטער ארנסט…

  חחחחחחחחחחחחח |
  הגב