הנס של פריד בהר הזיתים

חרדים שהשתתפו הערב (שלישי)במופע סליחות של אברהם פריד שהתקיים באמפי בהר הזיתים טוענים כי דקות לפני הופעתו של אברהם פריד בהר הזיתים הוא איבד את קולו, אלא למרבה הנס הוא המשיך את הופעתו כרגיל. צפו

חרדים שהשתתפו הערב (שלישי)במופע סליחות של אברהם פריד שהתקיים באמפי בהר הזיתים טוענים כי דקות לפני הופעתו של אברהם פריד בהר הזיתים הוא איבד את קולו, אלא למרבה הנס הוא המשיך את הופעתו כרגיל.

אחד המשתתפים סיפר כי "אכן פריד עלה צרוד, ותכננו לזרום עם טיש יחד עם הציבור, אולם פשוט קרה הנס ומרגע לרגע פריד חוזר לסולמות הרגילים".

מנגד, אחד המארגנים ציין בסיפוק את השתתפות האלפים באיזור שעד לא מכבר יהודים רבים לא העזו להגיע אליו מחמת הסכנה והאבנים שמיידים תושבי מזרח ירושלים. "הרב הלל הורוביץ שוב מוכיח שיש חיים בהר הזיתים. אלפי אנשים בהופעת אברהם פריד יחד עם קובי אפללו", הוא אומר.

מחר, יתקיים באותו מתחם עם אותו זמר (אברהם פריד) מופע משותף יחד עם היוצר והאמן שולי רנד. המארגנים מציינים בסיפוק כי מלאי הכרטיסים – אזל.

צפו בקטע מהופעתו

ההכנה המדוייקת לחגים זה זה. נקודההר הזיתים מתעורר לחיים עם אברהם פריד Avraham Fried וKobi Aflalo – קובי אפללו במופע סליחות עוצמתי ומיוחד. אין לנו באמת מה להוסיף, חוץ מהפרט שמחר יצטרף למופע גם Shuli Rand – שולי רנד המוכשר, ובטוח יהיה מדהים.#אלול_התחלנו?#הפקהשלנו

פורסם על ידי ‏אשחר & more‏ ב יום שלישי, 28 באוגוסט 2018

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.