אברהם פריד ויהורם גאון בהופעה משותפת

ביום שני הקרוב יופיעו שני ענקי הזמר היהודי אברהם פריד ויהורם גאון זה לצד זה בעין הוזים שליד מירון. תושבי מרום הגליל מספרים ל'קוקר' על תכונה מלאה ותפוסת ענק בכל רחבי הצפון לקראת המופע. 'קוקר' בחשיפה ראשונה אלו להיטים יבצעו השניים במופע ומה גרם לשילוב הכל כך מחודש בין השנים {כל הפרטים}

שילוב נדיר בעין הוזים: רגע לפני הופעתו של גדול הזמר החסידי אברהם פריד בבריכת הסולטן בירושלים יחד עם חנן בר ארי ואריאל זילבר, יופיע פריד במופע מיוחד יחד עם גדול הזמר העברי יהורם גאון. השניים יופיעו יחדיו במסגרת "פסטיבל בין הכרמים" שייערך ביישובי הגליל במהלך השבועיים הקרובים.

האירוע המדובר יערך ביום שני הקרוב, באמפי עין הוזים הסמוך למירון ובו צפויים לבצע פריד וגאון את מיטב הלהיטים, חלקם נפרסם כעת ב'פרסום ראשון'. ע"פ מידע שהגיע ל"קוקר", השניים יבצעו באירוע את הלהיטים "הנני כאן" של גאון, רבון העולמים של פריד ומישהו הולך תמיד איתי. שאר השירים יבוצעו בנפרד ולא בדואט.

בבירור שערך קוקר עולה, כי המניע לשילוב המצויין הוא המופע בבריכת הסולטן שנערך לפני שלוש שניים ובו הופיעו פריד וגאון ביחד, כאשר המופע זכה להצלחה גדולה ותפוסה מלאה נרשמה כבר בשבועות הראשונים מאז פרסום המופע. בהפקת 'עין הוזים' מצפים למאות בני אדם ומקווים לשחזר את ההצלחה בבריכת הסולטן.

כנודע, לפני כחודשיים הוציא פריד את אלבומו החדש "אוצר של יראת שמים" שזכה לתגובות חמות בציבור החרדי ובו נמצאים הלהיטים "רבון העולמים", "שערי דמעות", "אוצר של יראת שמים", "הללויה" ועוד רבים וטובים. האלבום צפוי לזכות ככל הנראה בקרוב באלבום זהב.

כנאמר, האירוע יערך ביום שני הקרוב י"ח אב, 22.8, בשעה 21:00. בהנהלת המופע אומרים ל"קוקר" שישנה עדיפות להגיע בלבוש חם והישיבה תהא על כיסאות לא מסומנים. על הניצוח והעיבוד המוזיקלי במופע יהיה אחראי יובל סטופל.

צוות קוקר יהיה באירוע ויעביר סיקור מקיף.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.