אברך חרדי נפצע קשה מנפילה מסולם בגובה 2 קומות – תמונות קשות

אירוע קשה בבית שמש ברחוב נהר הירדן בעת שאברך חרדי כבן 40 עלה על סולם כדי לתקן דבר מה, ולפתע מסיבות שאינן ברורות הוא נפל מהסולם בגובה של כ-2 קומות ונחבל קשות בראשו,

חובשים מתנדבים של 'איחוד הצלה' מסניף 'בית שמש' טיפלו בו עזרה ראשונה, ולאחר מכן פונה לבית החולים בירושלים במצב קשה.

שמואל, כונן 'צוות הצלה' שעסק בעזרה לפצוע מתאר: מדובר בעובד שעמד על סולם בגובה של 2 קומות. מסיבה לא ברורה מעד ונפל על מכונת כביסה שעמדה בחניית הבניין. הנפגע נחבל בראשו וסובל מדימום בכל חלקי גופו".

יוסי קרישבסקי חובש באירגון "איחוד הצלה" : "מדובר בתושב השכונה שנפל מסולם בגובה של 2 קומות והתנגש במכונת כביסה וכיור שנשברו מעוצמת הנפילה, אני וחובשים נוספים הענקנו לו טיפול לאחר שנחבל קשות בראשו, לאחר הטיפול הראשוני בזירה הוא פונה לבית חולים".

שמו לתפילה: שגיא בן רחל – לרפואה שלימה..

צילום: חדשות 24

נפילה מגובה צילם חדשות 24 (1)

נפילה מגובה צילם חדשות 24 (2)

נפילה מגובה צילם חדשות 24 (3)

נפילה מגובה צילם חדשות 24 (4)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ברור כחמה: שאברך חרדי נפצע קשה מנפילה מסולם, ופטירתו הפתאומית של הדיין מב"ב, ובאותו בניין נפטרה היום שכנה נוספת ר"ל. משום המחלוקת מהעסקנים מבני ברק כנגד אלו מירושלם-ששותקים, השם ישמרינו. כנסו להסבר…יפה ונכון…..

  הרי כולנו מרגישים ומודים, שהמחלוקת של העסקנים-של-הרבנים בכלל לא לשם שמים!!! כבר גועל נפש!!! השתגעתם? נמאס לנו מהעסקנים האלו, הכופים את הרבנים לעשות שטויות כאלו, בושה וחרפה ליהדות עם אלו מנהיגיה, כל הקמפיין המסריח, מתחיל מלמעלה מהראש.

  התרגדיה הזאת מזכיר לי משהו, מזכיר לי את תקופת סטאלין ברוסיה האדומה!! גם תגידו לי כל החכמים ונבונים, איפה היה כל האש והמרץ הזה והכסף כשנלחמו הגדולים באייפונים, באנטרנט, בחוסר הצניעות ב"שאל" וכד’? הרי באו מים עד נפש. למעשה אין לנו ברירה חוץ מ"לא" להשתתף בבחירות, שכל מטרתה לבזות תלמיד חכם א' רק משום שהוא לא מבני ברק, עיר התירות והמחלוקת.

  אני פשוט יושב ומשתומם, למה כולנו רואים שרק צד אחד מהאנשים מעיר התיירה, משמיצים, והורסים היהדות החרידית, ומלשינים, ומדברים לשון הרע, ומגינים, ומוציאים שם רע, וכו', והצד השני מירושלם שותקים כמו צדקים, ומקבלים הכל באהבה גמורה כמו "ערליכע אידון", הגמ' אומרת עליהם נאמר הכתוב "כצאת השמש בגבורתו וגו'" ושותק פיו בשעת מריבה, ובפרט הכא שהמחלוקת מוכח שאינו לשם שמים, כל הריב אך ורק לשם כבוד של: העסקנים-המנהגים-את-הרבנים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב