"אברכים התגרשו בגלל הזמרים"(וידאו)

בדרשתו השבועית באולמי זוויעל בירושלים התייחס רבי אמנון יצחק למאבקו כנגד תופעת הזמרים החסידים שמופיעים במעורב וחשף על הקשר עם הגראי"ל שעודד אותו כנגד התופעה. {רבי אמנון משחזר}

בדרשתו השבועית באולמי זוויעל בירושלים התייחס רבי אמנון יצחק למאבקו כנגד תופעת הזמרים החסידים שמופיעים במעורב, מאבק שנשא פרי ועורר הדים רבים בתעשיית המוזיקה החסידית.

צפו בדברי הרב אמנון (מדקה 1:14:16 בסרטון)

בדרשתו שיחזר רבי אמנון יצחק את המאבק בזמרים שהופיעו במעורב, "הגעתי להגרי"ש אלישיב בעניין הזמרים אחרי שהייתי אצל הרב ואזנר", הוא סיפר,  "גם הגראי"ל חתם וגם הרב עובדיה חתם כנגד הזמרים".

לדברי רבי אמנון יצחק, הוא הציל הרבה יהודים מ"רדת שחת", כשיצאתי נגד הזמרים הם היו פשוט אפיקורסים, הלכתי להרב בן ציון מוצפי הבאתי לו 30 שאלות, ובו סיפורים על אברכים שמתגרשים בגלל "שנשותיהם משתגעים אחר אותם זמרים",  הרב מוצפי  ממש בכה ותקף את אותם זמרים"

רבי אמנון עבר לקטע הקומי ואמר כי, "אם הייתי רוצה, הייתי יכול להקהיל קהילות ובניינים, והייתי לובש אדרת שיער, עם קצת חיוך, ויש לי חיוך נאה, יכולתי לעשות הרבה מאוד לעצמי, ולרקוד כל ערב, ואני יודע, והייתי מושך את כולם ומרוקן לכולם את הכיסים, אבל לא עשיתי", הוא מגלה.

"ראיתי שהציבור מופקר אחרי הזמרים, הלכתי להרב שטיינמן, תיעדתי, ואמרתי לו שאני הולך לשבור דיסקים, "הוא לא האמין", גילה ,  "לאחר מכן נתן לי ברכתו, קנינו מגרסה ושברנו דיסקים בכמויות", הוא משחזר.

לסיכום, אמר רבי אמנון כי התחזית והנבואה שלו התממשה, "היום רוב הזמרים בדיסקוטקים עם חילוניים, וחלקם עושים דואטים גם עם חילוניות".

 

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אשרינו שזכינו בדור יתום זה למרן פאר הדור רבינו אמנון יצחק שליט"א

    אשר מדריך אותנו ומציל אותנו מן הרשעים הרבים ששולטים על הציבור ברודנות ובכפייה ומדרדרים ומטמאים ומחטיאים את עם ישראל ועושקים וחומסים את העניים כפי שכתוב בזהו"ק על המנהיגים באחרית הימים, ה' ירחם

    תלמיד מרן שליט"א |
    הגב