אברמוביץ: "מילצ'ן נועל את נתניהו ופותח פתח לשוחד"

העיתונאי אמנון אברמוביץ' אמר הבוקר בראיון בגל"צ כי, "מילצ'ן נועל את נתניהו בעבירה של מרמה והפרת אמונים ופותח פתח חשד לשוחד"

בעקבות ההתפתחות בחקירתו של איש העסקים ארנון מילצ'ן, העיתונאי אמנון אברמוביץ' אמר הבוקר בראיון בגל"צ כי, "מילצ'ן נועל את נתניהו בעבירה של מרמה והפרת אמונים ופותח פתח חשד לשוחד".

כאמור, המשטרה חקרה את ארנון מילצ'ן בדירתו בלונדון, החקירה היתה באזהרה ובמהלכה חשף מילצ'ן פרטים חדשים בכל הנוגע לחקירת תיק המתנות.

הפרשן הפוליטי של ערוץ 2 שחזר: "בוא נחזור ארבעה חודשים אחורה, לחודש מאי,ליאת בן ארי המלווה את התיק תהתה אז – מה זה המתנות האלה? אני לא מקבלת מתנות כאלה. עם זאת, היא הוסיפה דבר חשוב מאוד – צריך לבדוק אם נותן המתנה הוא בעל אינטרס. גם מתנה קטנה, כשניתנת באינטרס זה סיפור אחר לגמרי. זוהו כאן אינטרסים וזה ליבת העניין".

לדברי אברמוביץ, "ההגדרה של קידום עסקיו בארץ ובעולם זה מה שאנחנו יודעים שנחקר לגבי הקשר בין ארנון מילצ'ן לנתניהו. מדובר בחשוד מרכזי בתיק. בדצמבר 2016 הסתיים הסבב הראשון של עדויותיו שבו הוא שפך את מרבית החומר שהיה לו מול נתניהו. לאחר מכן היה סבב שני שבו הוא ניסה למתן את דבריו, ובמשרד המשפטי הגדירו את עדותו כפנצ'ר".

לסיכום סבור אברמוביץ כי רה"מ הסתבך בעקבות החקירה: "לפי מה שאני מבין מהעוסקים במלאכה, מילצ'ן למעשה נועל את נתניהו בעבירה של מרמה והפרת אמונים ופותח פתח לחשד לשוחד".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.