אב אחד הרוצחים בראיון: "לא מגנה את הטבח, למרות שחיי ניצלו בזכות היהודים" (וידאו)

בלתי נתפס: בראיון עם אביו של אחד הרוצחים הוא מודה כי ישראל הצילה את חייו 7 פעמים, "אני חייב להם הרבה", אבל לא הסכים לגנות את הטבח שבנו ביצע. צפו

הכתב הערבי של הערוץ הראשון ריאד עלי יצא לשכונה שממנה יצאו הרוצחים שטבחו את הקדושים בבית הכנסת 'קהילת בני תורה ' בהר נוף, כדי לשמוע את רחשי לב התושבים האם הם מגנים את הטבח האכזרי או לא.

מפי הילדים הצעירים של הכפר שמע דברים קשים מה צריך לעשות ליהודים: "רק להרוג אותם" הם אומרים לכתב המופתע. לשאלה מה הסיבה שאתם רוצים להרוג יהודים, הם עונים בלי להתבלבל: "כי הם כבשו את פלסטין".

אחר כך הלך הכתב לאהל סוכת האבלים שהוקם על הרוצחים המתועבים ושם ניסה להוציא גינוי מהאב של אחד הרוצחים אך לשווא, ולמרות שהאב מודה כי ישראל הצילה את חייו שבעה פעמים ממוות בטוח כששכב בבית החולים שערי צדק לאחר שקיבל התקף לב כמה פעמים ושכב בין חיים למוות ורק בזכות הרופאים היהודים חייו ניצלו. מה שהסכים האב להגיד כי "מעולם לא חשבתי על הבן שלי שיעשה דבר כזה".

צפו בראיון עמו בכתבה של יומן הערוץ הראשון

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הפיתרון לעשות סגר ולא לאפשר להם לצאת עד שירגעו!!!!!אבסורד שבמדינה שלנו אנחנו פוחדים לחיות בכל מקום מאיום הברברים האלו!!!הם רווצים להתקומם עוד אינתיפאדה !!!אנחנו צריכים להתעורר לפני שיהיה מאוחר מדי הרי תמיד נהיה ה"כובשים" בעיניהם תמיד נישאר האויב השולט בהם!!!!!

    אופירה |
    הגב