אב המחבל לבנו: "תסגיר את עצמך" ( וידאו)

בצהרים קורא אביו של המחבל להסגיר את עצמו. "תפנה אליי, אני אעזור לך", אמר האב ששימש כשוטר מתנדב. האב קרא לכל הצדדים לסיים את הפרשה,"בוא נגמור את הסאגה הזאת. עוברים על המשפחה ימים קשים. { פנייה אישית}

המצוד אחר נשאת מלחם, החשוד ברצח שני הישראלים בבר הסימטה בתל אביב נמשך: בצהרים קורא אביו להסגיר את עצמו. "תפנה אליי, אני אעזור לך", אמר האב ששימש כשוטר מתנדב.

האב קרא לכל הצדדים לסיים את הפרשה,"בוא נגמור את הסאגה הזאת. עוברים על המשפחה ימים קשים. אני מכבד את הפעולות של השב"כ והמשטרה אבל לא עד כדי כך שיפגעו במשפחה שאין לה קשר למעשה"

האב שב והסתייג מהמעשה הנורא שביצע בנו ביום שישי. "אני מגנה את האירוע, משתתף בצער המשפחות השכולות ומאחל החלמה לפצועים", הוא אמר.

אמש עצרו השב"כ והמשטרה את האח השני של נשאת. בית משפט השלום האריך את מעצרו ביומיים והטיל צו איסור פרסום על זהותו. פרקליטו של האח החשוד.

עו"ד נחמי פיינבלט, אמר לחדשות 2: "שני האחים אינם קשורים לאירוע ועצם העובדה שבשני המקרים השב"כ והמשטרה ביקשו הארכת מעצר של 10 ימים ובסופו של דבר מעצרם הוארך רק ביומיים מצביע על כך שהראיות הן דלות ושאין קשר בין הלקוחות שלי לבין מה שביצע אחיהם". בתוך כך, התיר השב"כ לאח החשוד הראשון להיפגש עם עורך דינו לאחר שעד עתה נמנעה פגישה שכזאת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.