"בני לא יודע להחזיק סכין" (וידאו)

"אני לא מאמין שהוא עשה את זה", אמר דודם של השנים. "איפה כל מי שנדקרו? היום התקשורת מפרסמת הכל, אך עד כה ראינו רק תמונות של הפצועים ולא שמענו מהם" כך טוען אביו של המחבל { אב המחבל מכחיש }

הפיגוע הקשה בפסגת זאב: "אני לא מאמין שהוא עשה את זה", אמר דודם של השנים. "איפה כל מי שנדקרו? היום התקשורת מפרסמת הכל, אך עד כה ראינו רק תמונות של הפצועים ולא שמענו מהם".

"הילד הלך לקנות מהחנות שמול המקום בו הם נפגעו", אמר אביו של הנער הפלסטיני בן ה-13. "באה מכונית ופגעה בו ובאו גם המתנחלים והמשיכו להרביץ לו. הבן שלי לא יודע איך מחזיקים סכין כדי לדקור. הוא בן 13, עדיין ילד".

במשפחתם של השניים מכחישים את המעשים – אך בשכונה מתייחסים אליהם כאל גיבורים . אך למרות ההכחשות , היוםהמשטרה חשפה את האמת בו הילד בן הנער ה-13 רוצח בדם קר את הנער בן ה-13 הישראלי.

 

יש לציין כי, המחבל אחמד מנאסבה בן ה-13 הפך לסמל,  ברשתות החברתיות הפלסטיניות ובתקשורת הרשמית. תמונתו בעודו פצוע קשה שוכב על הרצפה, היא לטענת תושבי מזרח ירושלים, הסיבה לגל הפיגועים שהתרחש היום בישראל.

מאז אתמול תמונתו הפכה לוויראלית, וכלי התקשורת הוצפו בקריקטורות שמציירות ילד פלסטיני שותת דם. הניחוח אנטישמי: היהודים מוצגים כרוצחים או כחזירים וקופים. איש כמובן לא דואג להזכיר ששניות לפני כן הוא עוד ניסה לרצוח ילד יהודי בן גילו.

צפו בכתבהשל אהוד חמו – באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.