אב השוטר: "איך הם רוצים שיפנו הפגנה, לתת להם סוכריה?"

אביו של השוטר אומר בראיון לערוץ 2 כי הוא חש שלא בנוח לצפות בתיעוד שבו נראה בנו מכה מפגין: "אנחנו רואים דברים ערוכים רק, לא רואים את הכל. צפו

אביו של השוטר שנראה בתיעוד שחולל סערה תקשורתית, כשהוא דוחף בברוטליות חרדי במהלך ההפגנה אתמול  מנסה להגן על בנו. לחדשות 2 הוא הסביר כי: "הוא לא ציפה למצוא את עצמו בסיטואציה כזאת".

"המשטרה לא אשמה אלא כל המדיניות של הממשלה שלא מחליטים מה לעשות", אמר בראיון. "מעמידים את השוטרים, בסופו של דבר, תמיד במצב הלא נכון".

אביו של השוטר אומר בראיון  כי הוא חש שלא בנוח לצפות בתיעוד שבו נראה בנו מכה מפגין: "אנחנו רואים דברים ערוכים רק, לא רואים את הכל. סוס שרודף אחרי חרדי זה נראה נורמלי? גם לא נורמלי. רק המדינה צריכה להחליט מה עושים. לפני חודש היו 4 שוטרים מול 300 חרדים. מה אתם רוצים שהם יעשו תגיד לי?".

   "אני בן אדם חילוני אבל אין לי שום בעיה עם הדת, אני מאוד אוהב את הדת", הוא הבהיר "אבל פשוט אני לא אוהב את מה שהם (החרדים שהפגינו) מייצגים, את השנאה הזאת".

"חייל צה"ל זה דבר קדוש, חייל שמוכן לחרף את נפשו בשביל המדינה הזאת, והמדינה בסופו של דבר מחפשת להתנער ממנו?", הוא הקדה. "אתה רואה אותם, איך הם (המפגינים) מתגרים בשוטרים ורבים".

 האב טוען עוד  כי התיעוד מוכיח כי בנו לא התגרה במפגינים. "הוא ילד מעולה, טוב, מחונך וציוני מאוד. זה לא שרואים אותו יושב, מתעלל ומרביץ… דחף אותם. הם קיבלו הוראה לפנות אותם מהכביש. איך הם רוצים שיפנו אותם, לתת להם סוכריה?".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. צריך לאשפז אותו ואת בנו

    צריך לאשפז אותו ואת בנו ביום אחד

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב