אב לחשוד בהצתה בדומא: הפיהרר ריבלין בבית השחור

אביו של אחד החשודים בהצתת הבית בדומא, תקף את הנשיא ריבלין על ביקורו בבית הלבן וכינה אותו "הפיהרר ריבלין". מוקדם יותר השבוע כתב: "אני שונא את הנשיא שלכם, בדיוק כמו שאני שונא את כל מוסדות המדינה האנטישמית ביותר בעולם".

אביו של אחד העצורים בפרשת הצתת הבית בכפר דומא, הפך לאחרונה את הפרופיל שלו ברשת החברתית למקום של הסתה נגד ראשי המדינה, בייחוד נגד הנשיא ראובן ריבלין. בין היתר תקף את הנשיא ראובן ריבלין על פגישתו עם נשיא ארה"ב ברק אובמה בבית הלבן.

בפוסט שפירסם כתב: "למביני עניין: לא ראיתי כיפה על ראשו של הפיהרר ריבלין בזמן שהדליק נרות אצל הערבי בבית השחור, ואני משוכנע שהוא לא בירך את הברכות על ההדלקה. אבל, נגיד שהוא כן חבש כיפה וגם ברך על הברכות, אין לך "בוצע ברך ניאץ השם" גדול מזה בהיסטוריה של עם ישראל".

שבוע שעבר פרסם תמונה עם הכיתוב "בוגי חי בדומאלאנד", שכוון נגד שר הבטחון. בפוסט כתב "אם היה במדינה הזו טיפת צדק, הייתי מצפה שיערפו פה ראשים, כשתתברר האמת בפרשה הזו. אבל, המדינה הזו היא בעצמה הפושעת, ואיך אפשר שהפושע ישפוט את עצמו?".

בתגובה לפרסומים בכלי התקשורת כי התבטא בגזענות, כתב היום האב בעמוד הפייסבוק שלו כי "לא אני האשמתי את בני עמי שבחרו בדרך הטרור, לא אני ישבתי עם שוברים שתיקה, לא אני מסתמן, על פי דעת קהל, כנשיא העלוב ביותר בהיסטוריה של מדינת ישראל. אבל כך עובדת השיטה במדינת "היהודים": להפוך את הקורבן לאשם, כמו שהמתנחלים אשמים ברציחתם כי הם גרים באזורי עימות. אז כן, אני שונא את הנשיא שלכם, בדיוק כמו שאני שונא את כל מוסדות המדינה האנטישמית ביותר בעולם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.