אב שכול לרזי: "תתנצל!"(הקלטה)

שמחה גולדין, אביו של הדר גולדין הי"ד, התעמת הבוקר ( עם שדרן גלי צה"ל רזי ברקאי, שלטענתו השווה בין משפחת גולדין ומשפחת שאול, שגופות בניהן לא הוחזרו מאז "צוק איתן" לפני כשנה וחצי, למשפחות מחבלים שגופות ילדיהן לא הוחזרו. {האזינו לעימות}

שמחה גולדין, אביו של הדר גולדין, התעמת הבוקר (שני) עם שדרן גלי צה"ל רזי ברקאי, שלטענתו השווה בין משפחת גולדין ומשפחת שאול, שגופות בניהן לא הוחזרו מאז "צוק איתן" לפני כשנה וחצי, למשפחות מחבלים שגופות ילדיהן לא הוחזרו.

ברקאי השווה אתמול בראיון עם השר גלעד ארדן בין כאבן של משפחות חללי צה"ל שגופותיהם מוחזקות בידי חמאס ובין כאב משפחות המחבלים שישראל מעכבת את הבאתם לקבורה.

שמחה גולדין, התראיין לתוכניתו של ניב רסקין "נכון להבוקר", באשר להחזרת גופות החללים שנמצאות בידי חמאס. במהלך התוכנית העלה רסקין לשידור את העיתונאי רזי ברקאי וערך בין השניים עימות על רקע הדברים. ברקאי התנצל על דבריו ואמר לגולדין: ברגע שמדובר במשפחות שכולות אני מוריד את הכובע".

בתגובה לדברים אמר גולדין: "מה שאמרת היה נורא ואיום. אנחנו נמצאים כאן במאבק, ואתה משווה בין הרגשות שלנו לבין רגשות משפחות של טרוריסטים". ברקאי ניסה להסביר שוב כי הדבר נעשה במהלך ריאיון עם השר לביטחון פנים גלעד ארדן. אלא שגולדין המשיך ואמר: "גם אם זה בריאיון מול השר לביטחון פנים – לפחות מולי אל תנסה להצדיק את זה. אתה לא תסביר לי את ההיגיון בשיחה. אני מדבר על מה שאמרת".

העיתונאי רזי ברקאי הוסיף ואמר כי "ברור לגמרי שהאמירה לא נגעה לסוג של השוואה בין הדר לבין חיילים אחרים לבין פלסטינים. ההשוואה נעשתה מבחינת רגשות. בין תחושה של אם שכולה מבחינת רגשות של אמהות פלסטיניות לרגשות של אימהות ישראליות. אמא ערביה שכולה היא כמו אמא יהודיה שכולה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. את מי מעניין מה מרגישות אמהות פלסטיניות ששלחו את בניהן לרצוח יהודים ?!
    מי שכואב לה אם בנה נהרג – שלא תשלח אותו לרצוח. פשוט!!!
    איך אפשר להשוות בין כאב לכאב? את מי מעניין בכלל הכאב שלהם?

    א |
    הגב