חלב שנשפך: אב הבית החדש במעון ראה"מ התפטר

לאחר פרשת החלב, עובד נוסף בלשכת ראש הממשלה מגיש תביעה כנגד נתניהו.

ערוץ 10 חשף כי אב הבית החדש עזב את תפקידו אחרי חודשים ספורים בתפקיד.

מקורביו של העובד לשעבר, טוענים כי השמיע טענות לתופעות דומות לאלה שהעלה נפתלי, לטענתו הוא עובד בשעות לא סבירות בשבתות וחגים. מלשכת ראש הממשלה נמסר: "הדברים אינם נכונים".

גורמים המקורבים ללשכת ראש הממשלה מספרי כי בשנים האחרוניות עזבו עשרות רבות של עובדים שונים את מעונו : בין היתר אבות בית, מבשלות מנקות נהגים. הטענות שהועלו מצדם, דומות: אי יכולת לעמוד בנטל העבודה בבית ראש הממשלה.

 

הסיפור חדש הגיע לאחר ששנחשף השבוע על מנהל המשק בלשכת ראש הממשלה  שהתפטר, לפי כתב התביעה, במשך 20 חודשים ספג נפתלי "עלבונות, פגיעות ונזקים ממוניים, פיזיים ונפשיים, שהביאו אותו לאחר שהושפל שוב ושוב לנסח מכתב התפטרות ולעזוב באחת את התפקיד".

בכתב התביעה נכתב  כי "אשת ראש הממשלה העירה אותי בשעה 3 לפנות בוקר, לאחר יום עבודה מפרך, ובצעקות רמות נזפה בי על כך שרכשתי חלב בשקית ולא בקרטון, לפי דרישתה. כאשר מחיתי על השעה ועל הטון שבו נאמרו הדברים הקשים, התערב מר נתניהו בשיחה ודרש שאדאג לעשות כל מה שגברת נתניהו מבקשת 'כדי שהיא תירגע'". במקרה אחר, מתואר: "גב' נתניהו גערה בתובע והסבירה לו: 'אנחנו אירופאים, אנחנו עדינים, לא אוכלים כל כך הרבה כמוכם המרוקאים. אתה מפטם אותנו, ואחר כך כשמצלמים אותנו בחו"ל אנחנו נראים שמנים'".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.