גפני מגלה: "ראש הממשלה אמר לי שהוא נגד חוק מע"מ אפס" (וידאו) בלעדי

מבוכה בועדה: בדיון שקיימה הבוקר ועדת הכספים בנושא חוק מע"מ אפס, טען ח"כ משה גפני כי שמע מרה"מ דברים הפוכים מאלו שהעיד עליהם יו"ר הועדה. ואיך הגיב סלומיאנסקי לגילוי? צפו בקטע

הקרב על חוק מע"מ אפס: הבוקר קיימה ועדת הכספים ישיבה נוספת סביב החוק, במהלך הישיבה חשף ח"כ משה גפני כי בפגישה שקיים אמש עם ראש הממשלה הוא הבין ממנו כי הוא מתנגד לחוק.

עוד גילה גפני כי בניגוד לדברי יו"ר הועדה, ח"כ ניסן סלומיאנסקי, לפיהם ראש הממשלה לוחץ עליו לקדם את החוק, הרי שהוא (גפני) שמע מראש הממשלה דברים הפוכים לגמרי.

צפו בגפני מביך את יו"ר הועדה. צילום: אבי שיף
[alooma ref="5c0c4c24b0c220cee02c04d4587125dd.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

כזכור, בדיון שהתקיים בשבוע שעבר התחוללה דרמה של ממש כאשר עשרות תושבים מדרום הארץ התפרצו לדיון ודרשו להפסיקו תוך שהם טוענים: "את מי זה מעניין הדיון הזה? תעזרו לנו בגין נזקי המלחמה!".

יו"ר ועדת הכספים ח"כ ניסן סלומיאנסקי (הבית היהודי) סירב לאפשר לתושבים שהתפרצו לדיון לדבר, ואילו ח"כ משה גפני (יהדות התורה) קרא: "תנו לתושבי הדרום לדבר! זו בושה וחרפה!".

גפני הוסיף כי "הממשלה סותמת פיות של תושבי הדרום. הם באו מהמלחמה ובמקום לעסוק בגחמה מסוכנת של יאיר לפיד שתסכן את כלכלת ישראל – על הממשלה להקשיב לאנשי הדרום!!".

לאחר מכן עזב יו"ר הועדה את הדיון ואילו ח"כ משה גפני תפס פיקוד ומחה על אזלת ידה של הממשלה.
מהומה בועדה – צפו בתיעוד

כאמור, גם היום דאגו החכי"ם החרדיים להקשות על נציגי הקואליציה בועדה במטרה לטרפד את חוק מע"מ אפס.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.