אגו"י: אייכלר יפרוש מהוועדה למינוי דיינים. דגל: מתנגדים

אחרי המכתב החריף מש"ס, הודיעה הבוקר אגודת ישראל כי ח"כ ישראל אייכלר יפרוש מהועדה למינוי דיינים וימונה לסגן יו"ר הכנסת. בדגל התורה עדיין מתנגדת

נחתם הגולל: חבר הכנסת ישראל אייכלר יפרוש מהוועדה למינוי דיינים, לטובת ח"כ יואב בן צור מש"ס. אייכלר ישמש מעתה כסגן יו"ר הכנסת.

באגודת ישראל קיבלו החלטה למנות את הח"כ הפורש מהועדה למינוי דיינים, לסגן יו"ר הכנסת. כך עולה היום מפרסומים שונים שיוצאים ממפלגת אגודת ישראל.

אלא שההסכם שמתפרסם לא מקובל על כולם. בדגל התורה שמעו על ההחלטה של אגודת ישראל מהתקשורת, ושם אומרים כי הם עדיין מתנגדים להחלטה כיוון שלטענתם סגנות הכנסת מיועדת להם, שכן ח"כ אייכלר עדיין מחזיק בתפקיד יו"ר ועדה לפניות הציבור.

כזכור, בתחילת השבוע פרסמנו כי ישנה מחלוקת רבה סביב הפרישה של אייכלר מהועדה למינוי דיינים, שסירב לפרוש עד אשר יובטח לו להתמנות לסגן יו"ר הכנסת. בדגל התורה הערימו קשיים, ופרישתו של אייכלר מהועדה לטובת מועמד שס התעכבה.

כעת, לאחר שהתקבלה ההחלטה באגודת ישראל למנות את אייכלר, ולאחר שהיו"ר יולי אדלשטיין קיבל את המינוי, יתפטר אייכלר מתפקידו וח"כ יואב בן צור המשמש יו"ר הסיעה יחליף אותו בדיוני הועדה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.