אגף ספורט חרדי בעיריית ירושלים ישלב בעלי מוגבלוית

אגף ספורט חרדי בעיריית ירושלים יפעל לשילוב בעלי מוגבלויות בפעילות העירונית – היוזמה התגבשה במהלך סיור שערך חבר מועצת העיר ומחזיק תיק ספורט חרדי ר' מיכאל מלכיאל במרכז על"ה בירושלים

האגף לספורט חרדי בעיריית ירושלים, יפעל לשילוב ילדים בעלי מוגבלויות וילדי חינוך מיוחד, בעשיה העירונית ובפעילות השוטפת של האגף. מחזיק תיק ספורט חרדי וחבר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ר' מיכאל מלכיאלי ואנשי לשכתו, ערכו בשבוע האחרון סיור מקצועי במרכז על"ה בירושלים, כדי לעמוד מקרוב על הפעילות הברוכה הנערכת במקום, וכן לשמוע הצרכים הנקודתיים שיעזרו לפיתוח ושגשוג מעונות על"ה ושילובם בהווייה העירונית.

במהלך הסיור קיבלו האורחים הסבר מפורט על אכלוסו והתאמתו של בניין על"ה עבור צרכי האוכלוסייה השונים והפעילות המבורכת הנעשית במקום בכל ימות השנה ועבור אלפי ילדים ונערים מוגבלים המקבלים שירותים בתחומי הרפואה, הסיעוד, הפרא-רפואי, השיקום, החינוך המיוחד ופעילויות הפנאי במסגרת מרפאות  אמבולטוריות לטיפול בילדי הקהילה.

לאחר מכן הציגו מנכ"ל רשת מעונות על"ה הרב יהודה מרמורשטיין ומנהלת מרכז על"ה בירושלים הגב' שלומית גריבסקי, את הצרכים הגדולים העומדים על הפרק, כאשר חבר מועצת העיר ר' מיכאל מלכיאלי ואנשי לשכתו שומעים את כל הצרכים ומבטיחים לקדם ולעזור לפיתוח מעונות על"ה.

מנכ"ל על"ה הרב יהודה מרמורשטיין, הודה לחבר המועצה על הסיור וציין כי "ירושלים הוא בית של אמונה ואהבה. אמונה בזכותו של כל אדם לקבל את המיטב והמירב לשיפור איכות חייו ולמיצוי יכולותיו, ואהבה לכל אדם באשר הוא יציר כפיו של הבורא".

יצוין, כי ביקור זה הינו חלק מהמדיניות אותה מקדמים מחזיק תיק הספורט ר' מיכאל מלכיאלי והנהלת האגף שהחלו לערוך בתקופה האחרונה סיורים במוסדות ברחבי העיר כדי לעמוד אחר הצרכים והדרישות של האוכלוסיות השונות.

ר' מיכאל מלכיאלי חבר המועצה ומחזיק תיק ספורט חרדי, אמר בתום הסיור: "מרגש לראות את הפעילות הברוכה של על"ה, המקום הזה נגע לליבי ודלתי תהיה פתוחה תמיד לצרכי האוכלוסייה המיוחדת הזאת והארגון הנפלא הזה. נמשיך ונפעל יחד בע"ה לקידום ופיתוח תכניות השתלבות וסיוע ככל שנוכל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.