אדל בנט: "גייסו את בעלי אהרון בכפייה" (האזינו)

אלמנתו של אהרון בניטה השם יקום דמו בראיון ראשון וכואב למשה גלסנר במהדורה המרכזית ברדיו קול ברמה; "פחדתי למות ולהשאיר את הילדים לבד בעולם, אין לי לאן לחזור, לא היית הלנו דירה ולהורי יש דירה קטנה של שני חדרים צפופים, אני חייבת להגיד גייסו את בעלי אהרן בכפייה לא הייתה לו ברירה, הר הרצל לא התאים לנו" {מצמרר}

בראיון למשה גלסנר במהדורה המרכזית ברדיו קול ברמה סיפרה אלמנתו של אהרון בנט השם יקום דמו כי בנה סובל מטראומה קשה ומתעורר בלילות רועד. כמו כן ציינה כי "אין לה לאן לחזור" "פחדתי למות ולהשאיר את הילדים לבד בעולם, אין לי לאן לחזור" וחשפה את מצבה הכלכלי הלא פשוט "לא היית לנו דירה ולהורי יש דירה קטנה של שני חדרים צפופים, אני חייבת להגיד גייסו את בעלי אהרן בכפייה לא הייתה לו ברירה, הר הרצל לא התאים לנו"

"אני מרגישה שהילד מבין הוא קם בלילה בטראומה, אתה פשוט רואה את זה הוא קם צועק כולו מזיע וממנענע בידיו בעצבנות, הוא בן שנתיים וחצי ובגלל המצב הוא עדיין לא יכול לעמוד על הרגלים המצב לא פשוט בכלל, קשה לחזור לחיים ולעצמינו אחרי כזה דבר" סיפרה אדל בראיון.

"אכזריות כזאת. שעם ישראל לא יהיה טיפש. אני קוראת לכם – תתעוררו. הם עם של רוצחים. זה לא אנושי. כל המהות שלהם זה דם יהודי… דקרו את הבת שלי 11 פעמים… אבידה כזו לא תחזור אלינו בחיים. אהרון היה החתן הכי טוב בעולם. כמה אהבתי אותו. הייתה ביניהם אהבה מושלמת. הוא הבטיח שיעשה לה את חג סוכות הכי שמח בחיים".

האזינו לראיון המצמרר של אדל אצל משה גלסנר

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אני לא אמרתי דבר כזה מה בקשר שאתם לוקחים את הארוע הקשה שלי וזה הכותרת בושה!

    אדל בנט |
    הגב