"אדם שומר תורה ומצוות יכול להגיע להדסה מבלי לחשוש"

נשיא מועצת חכמי התורה מרן הגר"ש כהן שליט"א להנהלת המרכז הרפואי 'הדסה':

" ביצעתם מהפכה שבזכותה אדם שומר תורה ומצוות יכול להגיע להדסה מבלי לחשוש"

הנהלת המרכז הרפואי 'הדסה' הגיעו בשבוע האחרון למעונו של נשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן שליט"א, בכדי לסקור את המהפכה שבוצעה בשנה האחרונה לטובת האדם הדתי- חרדי, וכן להתייעץ במספר נושאים העומדים על הפרק.
כו 1

רב המרכז הרפואי הרב משה קליין שליט"א ציין את ההתקדמות הגדולה של המרכז הרפואי בכל הנוגע לשירות טוב עבור המבקרים שומרי תורה ומצוות בכל הבעיות העלולות לבוא לידי ביטוי בשהות בבית חולים בימי חול ובעיקר בשבתות וחגים. בימים אלו עמלים על הפתרון הראשון מסוגו בעולם לסאגת 'טומאת כוהנים' שמעסיקה כל בית חולים ממוצע. המרכז הרפואי 'הדסה' מסיים פיתוח טכנולוגי שאין לו אח ורע, כדי לפתור את סאגת 'טומאת כוהנים', והזמין את נשיא המועצת לסיור בבית החולים בכדי לראות מקרוב את המערכת המיוחדת, אשר תסייע לכל הכוהנים ובני משפחותיהם.

הנהלת המרכז הרפואי ציינו את החידושים האחרונים שנעשו במרכז הרפואי -כיום בתי החולים 'הדסה' עין כרם והר הצופים, הינם בתי החולים היחידים בירושלים שבהם ניתנים סעודות שבת עשירות ומכובדות לכל אותם אורחים המגיעים לשהות לצד יקיריהם המאושפזים בבית החולים. רוב המוצרים הניתנים הם של בד"ץ 'העדה החרדית'. במחלקת יולדות רוב מוחלט של המוצרים הינם בד"ץ 'העדה החרדית'. בענייני שמיטה, בית החולים נוהג בהבאת יבול נכרי בכשרות בד"ץ 'העדה החרדית' או בד"ץ מהדרין שבראשות הרב אפרתי. נשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן שליט"א שיבח את הנהלת המרכז הרפואי 'הדסה' על הפעילות הענפה שביצעו לטובת הציבור הדתי והחרדי: "ביצעתם מהפכה שבזכותה אדם שומר תורה ומצוות יכול להגיע להדסה מבלי לחשוש. אברך אתכם שידיכם יהיו מחוסרות עבודה ותעסקו רק בדברים משמחים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.